Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Genç turizmci koronavirüsten hayatını kaybetti!

Mardin Turizm ve Otelciler Derneği (MARTOD) yönetim kurulu üyesi de olan Yay Grand Oteli'nin genel müdürü vefat etti.

Reklam
Genç turizmci koronavirüsten hayatını kaybetti!
14 Mayıs 2021 - 22:57
Reklam
Mardin Turizm ve Otelciler Derneği (MARTOD) yönetim kurulu üyesi de olan Yay Grand Oteli'nin genel müdürü Mehmet Çelebi yakalandığı Covid-19 nedeniyle tedavi gördüğü Mardin Devlet Hastanesi'nde vefat etti.

Mardin'de faaliyette olan Yay Grand Otel genel müdürlüğü görevini 13 yıldır aralıksız olarak sürdüren, Mardin Turizm ve Otelciler Derneği (MARTOD) yönetim kurulu üyesi de olan sektörün sevilen ve güler yüzlü simalarından Elazığ Maden'li 47 yaşındaki Mehmet Çelebi geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanması sonrasında Mardin Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınmış, durumunun ağırlaşması üzerine yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilmişti.

Çelebi'nin vefatının kendilerini derinden üzdüğünü belirten Mardin Turizm ve Otelciler Derneği Başkanı Özgür Azad Gürgör yaptığı açıklamada şunları söyledi:

''Mehmet bey tam 13 yıldır Mardin'in turizmine ve tanıtımına önemli katkıları oldu. Mardin için tanıtım dendiği her yere Mehmet Çelebi kardeşimiz mesafeye bakmaksızın oradaki yerini alırdı. Kendisiyle hem aynı oluşumun içerisinde yer aldık, hem de bir çok fuar ve seyahatte şehrimizin turizm tanıtımı için bulunduk. Çok değerli, yüzü güleç bir insandı. Mardin'in turizmine ve yaptığı hizmetlere katkılarından dolayı önümüzdeki ay onu onurlandıracaktık, olmadı. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Hepimizin başı sağolsun.''

Turizm Haber Merkezi olarak merhuma allahtan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı dileriz.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum