• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Güvenlik görevlisi çalıştığı oteli soydu!

Kocaeli'nin tatil beldesi Kandıra'nın Kerpe Mahallesinde bulunan bir otele giren hırsız ya da hırsızlar, otel odalarında bulunan 96 adet LCD televizyonları çaldıktan sonra kayıplara karıştı.

  • Reklam
Güvenlik görevlisi çalıştığı oteli soydu!
21 Ocak 2021 - 12:28
Reklam
Reklam
Kış sezonu nedeniyle kapalı olan oteline kontrole geldiğinde hırsız girdiğini ve televizyonların çalındığını fark eden otel sahibi Tekin Alkan durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

Konuyla ilgili inceleme yapan jandarma ekipleri Alkan'ın şikayetinden yaklaşık 3 gün sonra, daha önce otelde güvenlik görevlisi olarak çalışan ve Aralık ayında işten ayrılan R.Ç. ve arkadaşı İ.G. isimli 2 kişiyi tespit etti.


Eski çalışan R.Ç. ve ona yardım eden arkadaşı jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınırken otelden çalınan televizyonlar da ele geçirilerek sahiplerine teslim edildi. Adliyeye sevk edilen R.Ç. tutuklanırken İ.G. ise işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Hırsızlık olayının yaşandığı Kandıra Lidya Beach Otel'in sahibi olan Tekin Alkan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Otel kışın kapalı, elektrikleri kesik ve kameralarımız da kapalı oluyor. Bekçimiz vardı, Aralık ayında da işten çıkmıştı. 3, 4 gün önce otele gittim. Odalara baktığımızda bütün televizyonların çalındığını fark ettik ve durumu jandarmaya bildirdik. Jandarma ekipleri hemen bizimle ilgilenerek otele geldiler ve inceleme yaptılar. Parmak izi çalışmaları yaptılar. İfademi aldılar ama ben 93 tane televizyon için uğraşmalarını istemedim ve şikayetçi olmadım" dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum