Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Havacılıkta yeni trend! Hiçbir yere seyahat

Koronavirüs salgınından dolayı uçaklar hangarlarda beklerken Avustralyalı Qantas Hava Yolları 7 saatlik hiçbir yere gitmeyen uçak biletlerini satışa çıkardı.

Havacılıkta yeni trend! Hiçbir yere seyahat
19 Eylül 2020 - 09:40
Reklam

Avusturalya'nın ünlü hava yollarından Qantas'ın sattığı ve yolcuları 7 saat boyunca havada dolaştıracak olan seyahatlerin bileti 10 dakikada tükendi.

7 saat sürecek ve ülkenin Quensland ve Goald Coast, New South Wales bölgelerini dolaşacak uçuş boyunca yolcular Sydney Opera binası ve Great Barrier Reef gibi turistik mekanları havadan görme imkanına sahip olacak.

Reklam

Qantas tarafından koronavirüs salgını öncesinde genellikle kıtalar arası uçuşlarda kullanılan Boeing 787'lerle gerçekleştirilecek uçuşlarda uçağın turistik bir otobüs mantığında yolculuk yapacağı göz önünde bulundurularak pencerelerinin boyutu büyütüldü.

10 Ekim'de gerçekleşecek premium ekonomi ve ekonomi hiçbir yere uçuşlarının bilet fiyatları 566 ile 2,734 ABD Doları arasında değişirken satışa çıkan bieltler 10 dakika içinde tükendi.

Tayvan merkezli EVA hava yolu şirketi de Hello Kitty dekorasyonlu Airbus A330 jet ile uçuşlar düzenlerken Japon ANA 1,5 saatlik resort otel konforunda hiçbir yere olmayan uçuşlar düzenliyor.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam