Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Her şey dahil sisteminin mucidi Cem Kınay motosiklet kazası geçirdi!

Türk turizminin önemli isimlerinden olan ve motosiklet tutkusuyla bilinen Cem Kınay'ın, Kapadokya'da motosikletiyle gezerken dengesini kaybederek yere düştüğü ve yuvarlandığı öğrenildi.

  • Reklam
Her şey dahil sisteminin mucidi Cem Kınay motosiklet kazası geçirdi!
15 Haziran 2019 - 13:45
Reklam

Ağır yaralandığı iddia edilen Cem Kınay, kazanın ardından Kayseri'de bulunan Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Kınay burada yoğun bakım servisinde tedavi atına alındı.

 

Edinilen bilgiye göre doktorlar, Cem Kınay’ın bilincinin açık olduğunu söyledi. Yoğun bakımda tedavisi süren Kınay'ın kaburgalarında kırık olduğu ancak hayati riski atlattığı belirtildi. Cem Kınay'ın pazartesi gününe kadar hastanede kalacağı ve son tetkikleri yapıldıktan sonra İstanbul'a getirilmesinin düşünüldüğü ifade edildi.

 

Başhekim Prof. Dr. Ahmet Güney, 3 gündür tedavi altında olan Cem Kınay'ın sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, "İlk müdahalenin yapıldığı Nevşehir Devlet Hastanesi'nde 2 göğüs kafesinde kaburga kırıkları ve pnomotoraks (hava kaçağı) nedeni ile göğüs tüpü takılmıştır. Acil müdahale incelemesinde, kaburga kırıklarına ilaveten 2 köprücük kemiği ve sağ kürek kemiğinde kırıklar olduğu tespit edilmiştir. Hasta, mevcut durumu ile ERÜ Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Yoğun Bakım Servisi'nde takibe alınmıştır. Yakın takibimizde olan Kınay'ın genel durumunda iyileşme sağlandı. Bir süre sonra alacağımız özel odada, servis şartlarında tedavisine devam edilecek" dedi.
 


Hastane yetkilileri, Cem Kınay'ın hava basıncı nedeniyle İstanbul'a sevk edilmeyeceğini, tedavisine hastanede devam edileceğini söyledi.

 

Türkiye’de her şey dahil tatil sisteminin mucidi olarak anılan Cem Kınay, 90’larda Magic Life Otellerinin kurucu ortağıydı. 2004’te Magic Life Otellerini Alman turizm operatörü TUİ’ye satan Kınay,  2005-2009 yılları arasında Turks and Caicos adalarındaki yatırımları ile öne çıktı.

 

Burada yaşanan siyasi kriz sonrasında Türkiye’ye dönen Kınay 2012 sonrasında profesyonel turizm yatırımlarını askıya alırken özellikle Türkiye’deki dünyaca ünlü otel zincirlerine danışmanlıklar vermeye yönetim kurulu üyelikleri ile sektörde varlığını sürdürmeye devam etti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum