Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Hiçbir yere gitmeyen yolcu gemileri sefere başladı!

İsmine hiçbir yere yolculuk adı verilen, uygun tatil seçenekleri ile gündeme gelen yolcu gemileri varış noktası olmayan bir yolculuk vaat ediyor.

  • Reklam
Hiçbir yere gitmeyen yolcu gemileri sefere başladı!
14 Eylül 2021 - 09:34
Reklam
Sıkı yeni tip koronavirüs politikaları karşısında, komşu ülkelerle seyahat ağı kurmaya yönelik girişimlerin yarıda kaldığı ve tatilcilerin seyahat planlarının suya düştüğü ülkede yolcu gemileri ülke sularından çıkmadan tatil yapabilmenin alternatiflerini buldular.

Yurtdışına seyahat etme planları ABD ve Avrupa'da yavaş yavaş eskisine dönerken, bir zamanlar Asya'nın en büyük uluslararası merkezi Hong Kong'a giriş ve çıkışlar neredeyse durma noktasında. Koronavirüs salgını başlamadan önce dünyanın en çok seyahat edenleri arasında olan Hong Konglular, evde kullanamadıkları pasaportlarıyla otururken yolcu gemileri alternatif tatil planları hazırlamaya başladı.


İsmine hiçbir yere yolculuk adını verdikleri, uygun  tatil seçenekleri ile gündeme gelen yolcu gemileri  varış noktası olmayan bir yolculuk vaat ederken yolcuları açık sularda dolaştırıp tekrardan Hong Kong'a getiren yolcu gemileri, her bütçeye hitap eden fiyatlarla tatilcilerin dikkatini çekmeyi başardı. Dev kruvaziyer gemileri yolculara özel güverte ve havuz erişiminden, uygun fiyatlı süitlere kadar birçok seçenek sunarak ülkede iç turizmi hareketlendirmeye başardı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum