Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Hilton Türkiye'de 4 yeni otel açacak

Hilton; sahip olduğu DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn markalarıyla Türkiye'de 4 yeni otel açacağını duyurdu.

Reklam
Hilton Türkiye'de 4 yeni otel açacak
10 Haziran 2020 - 14:55
Reklam

Hilton; sahip olduğu DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton ve Hilton Garden Inn markalarıyla Türkiye'de 4 yeni otel açacağını duyurdu.

 

2022’de açılması planlanan Hilton’un Şanlıurfa’daki ikinci oteli olacak 192 odalı otel, şehrin en gözde merkezlerinden Karaköprü’de yer alacak. 4 toplantı odası, bir balo salonu, kapalı havuz ve 6 terapi odalı SPA merkezinin de yer alacağı DoubleTree by Hilton Şanlıurfa'nın açılış duyurusu, Hilton ile Vimsa Otomotiv ve San. A.Ş. tarafından imzalanan anlaşmayı takiben gerçekleştirildi.

 

Hilton’un Balıkesir’deki ilk oteli olacak 2022’de açılması planlanan orta segmentteki 105 odalı Hilton Garden Inn Balıkesir'de 4 toplantı odası ve spor merkezi bulunacak. Şehir merkezinde yer alacak otel, AVM ve ofislerden oluşan bir karma geliştirme projesinin bir parçası olacak. Hilton bu proje için Gunil Insaat Turizm İthalat İhracat Gıda Ve San. Tic. A.Ş. ile anlaştı.

 

Orta segmentte yer alan, endüstri ve ulaşım merkezi olarak gelişen Çerkezköy’de yer alacak Hampton by Hilton Çerkezköy; Çerkezköy Tren İstasyonu, Şehir Hastanesi, Şehirlerarası Otobüs Terminali ve şehrin tarihi merkezine yakınlığıyla öne çıkacak ve 2022’de açılması planlanıyor. 100 odalı otelde bir kapalı havuz, bir iş merkezi ve bir de spor salonu bulunacak. Otel, Hilton ile yatırımcı Arin Kafetrarya A.Ş arasında yapılan anlaşma ile işletilecek.

 

İstanbul’un hızla gelişen ilçesi Arnavutköy’de açılacak olan ve İstanbul Havalimanı’ndan yalnızca 6 km uzaklıkta olan Hampton by Hilton Arnavutköy, havalimanına direkt metro hattıyla bağlanacak. 2023’te açılması planlanan 200 odalı orta segmentteki otelde bir iş merkezi, bir spor salonu, iki de toplantı salonu olacak. Otelin anlaşması yatırımcı Airport Otel Ticaret A.Ş. ile Hilton arasında gerçekleştirildi.

 

Hilton, geçtiğimiz Şubat ayında DoubleTree by Hilton Hopa, DoubleTree by Hilton Yüksekova, Hilton Garden Inn Erzurum için anlaşmaların yapıldığını açıklamıştı. Okumak için tıklayın : Hilton, Türkiye'de 3 yeni otel açacak

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum