Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul'da bu kez taksiciler birbirine girdi! Silahlar konuştu

Esenyurt'ta taksi durağının sahipleriyle başka bir taksi durağının şoförleri arasında silahlı kavga çıktı

  • Reklam
İstanbul'da bu kez taksiciler birbirine girdi! Silahlar konuştu
05 Şubat 2020 - 09:06
Reklam

Esenyurt'ta taksi durağının sahipleriyle başka bir taksi durağının şoförleri arasında silahlı kavga çıktı.

 

Edinilen bilgiye göre, sabah saat 05.00 sıralarında Esenyurt Adile Naşit Bulvarı'nda bulunan taksi durağının sahipleriyle başka bir taksi durağının şoförleri arasında iddiaya göre taksi durağını devralma nedeniyle tartışma çıktı.

 

Taksiciler arasında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Silahların da ateşlendiği kavgada  2 kişi yaralandı. Çevrede bulunan vatandaşların kavgayı ihbar etmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, hastanesi önünde saat 08.00 sıralarında toplanan iki grup arasında, tekrar kavga çıktı. Hastanenin önünde yaşanan bıçaklı ve sopalı kavgada da 3 kişi yaralandı. Yaralılar, Esenyurt Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan 5 yaralının da hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

 

Polisler hastane çevresinde güvenlik önlemi alırken olayla ilgili,her iki taraftan da gözaltına alınanlar oldu. Gözaltına alınanlar karakola götürüldü.

 

Geçtiğimiz hafta yine Esenyurt'ta bir taksicinin seyahat acentası aracını durdurarak evrak sorması sonrasında, taksicilerle seyahat acentası şoförleri arasında kavga çıkmıştı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum