Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul'daki otelde çifte ölüm!

İstanbul Şişli'de faaliyette olan otelin odasında biri kadın 2 kişi ölü bulundu.

Reklam
İstanbul'daki otelde çifte ölüm!
25 Mart 2021 - 09:48
Reklam
Edinilen bilgiye göre olay İstanbul Şişli Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan bir butik otelde yaşandı.

Konakladıkları otelden geçtiğimiz pazartesi günü ayrılması beklenen 42 yaşındaki Hiranur Korkmaz ve 38 yaşındaki Muhammet Osman Gürlek’in çıkmadıklarını fark eden otel çalışanları, ilk önce kapıyı çaldı, ses gelmeyince de resepsiyondan yedek anahtarı alarak odaya girdi.

Hiranur Korkmaz'ın cansız bedenini yatağın üzerinde, Osman Gürlek'in cansız bedenini de banyoda gören otel görevlileri tarafından polise ihbar edilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri odada ve cesetler üzerinde incelemelerde bulundu.


Odada ve cesetler üzerinde yapılan ilk incelemeler sonrasında cesetlerin üzerinde herhangi bir delici, kesici ya da ateşli silah izine rastlanmazken odada yapılan incelemede uyuşturucu olduğu değerlendirilen madde buldu.


Ekiplerin çalışmalarının ardından iki kişinin cesetleri, otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken ekipler otelin güvenlik kamera kayıtlarını da incelemeye aldı.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum