• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

İstanbul Havalimanı'na Yılın Havalimanı ödülü!

İstanbul Havalimanı, International Airport Review dergisi tarafından düzenlenen yarışmada Yılın Havalimanı ödülüne layık görüldü.

  • Reklam
İstanbul Havalimanı'na Yılın Havalimanı ödülü!
05 Kasım 2019 - 10:50
Reklam

İstanbul Havalimanı, International Airport Review dergisi tarafından düzenlenen Reader’s Choice 2019 ödülleri yarışmasında Yılın Havalimanı ödülüne layık görüldü.

 

Konuyla ilgili olarak İGA tarafından yapılan açıklamaya göre, havacılık sektörünün prestijli yayınları arasında olan International Airport Review Dergisi tarafından yapılan ve okuyucu oylarıyla belirlenen Reader’s Choice 2019 ödüllerinde İstanbul Havalimanı, ödül kazandı.

 

Copenhagen Vancouver, Sydney, Heathrow, Changi, ve Hong Kong gibi birçok uluslararası havalimanını geride bırakarak, ödülün sahibi olan İstanbul Havalimanı, Türk havacılık sektörünün bayrak taşıyıcısı olduğunu da kanıtladı.

 

Yapılan açıklamada değerlendirmelerine yer verilen İGA Havalimanı İşletmesi Üst Yöneticisi (CEO) ve İcra Kurulu Başkanı Kadri Samsunlu, "Ülkemize uluslararası anlamda bir ödül kazandırdığımız için mutluyuz. Pek çok önemli havalimanını geride bırakarak almış olduğumuz Airport of the Year ödülü İstanbul Havalimanı’nda işimizi ne denli doğru yaptığımızın da bir göstergesi. Ülkemiz için gurur vesilesi dünya içinse örnek olmanın bize yüklediği büyük sorumluluğun bilinciyle ilerleyen dönemlerde hedeflerimizi bir bir gerçekleştirerek ülkemize uluslararası daha pek çok ödülü getirmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

 

İki ayda bir yayımlanan İngiltere merkezli International Airport Review Dergisi, dünyanın önde gelen havalimanlarından ve havayolu şirketlerinden haberler, analizler, makaleler, röportajlar ve vaka çalışmaları sunuyor ve dünya çapında 30 bin okuyucuya ulaşıyor. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum