Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

İstanbul Havalimanı'ndan ücretsiz internet hizmeti

Türk Telekom, İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

İstanbul Havalimanı'ndan ücretsiz internet hizmeti
10 Ocak 2020 - 20:42
Reklam

Türk Telekom, küresel ölçekteki en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nı ziyaret eden tüm kullanıcılar için ücretsiz internet hizmeti sunuyor.

 

Günde 200 binden fazla yolcuya hizmet sunulan İstanbul Havalimanı’ndan yolculara 1 saat ücretsiz hizmeti sunulmaya başlandı. 

 

Abone olan ya da olmayan herkesin yararlanabileceği Wi-Fi hizmeti ile kullanıcılar, 1 saatlik ücretsiz kullanım sonrasında, ücretli paket satın alabiliyor. Ücretli paket satın alma talebinde bulunan kullanıcılar, tüm gün kullanım veya 2 saat kullanım paketi olmak üzere, 2 farklı paket opsiyonundan faydalanabiliyor.

 

Hizmetlerinin en verimli şekilde kullanılması için İstanbul Havalimanı’nda 7 gün 24 saat teknik destek veren gezici bir de ekip oluşturan Türk Telekom, İstanbul Havalimanı içerisinde Wi-Fi tişörtleriyle dolaşan destek ekibi ile hem kiosk kullanımında hem de internet bağlantısında kullanıcılara destek sağlıyor.

 

Dünyanın en büyük havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nda, kullanıcıların internete istediği yerde, istediği zamanda ve istediği cihazdan erişmesini sağladıklarını ifade eden Türk Telekom Teknoloji Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Kıraç şunları kaydetti:

 

“Yolcular, uçuşları sırasında da uçak içindeki Wi-Fi internet erişimlerine yine Türk Telekom sayesinde devam edebiliyorlar. Wi-Fi noktalarımızı yeni iş birlikleri ve yeni prestij noktalarıyla her geçen gün daha da zenginleştiriyoruz. İstanbul Havalimanı’nda tamamıyla fiber altyapıyla desteklenen en yüksek teknoloji sabit ve mobil haberleşme şebekemize bağlanan yolcular, kaliteli ve hızlı iletişim deneyimi yaşıyor.”

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam