• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

İşte dünyanın en ilginç 7 oteli

Her defasında şaşırtacak, belki ürkütecek ve tabii ki heyecanladıracak tecrübeler yaşamak her gezgin için vazgeçilmezdir.

  • Reklam
İşte dünyanın en ilginç 7 oteli
04 Temmuz 2022 - 08:53
Reklam
Reklam
Bu olağanüstü otellerde konaklamak, daha önce tecrübe ettiğiniz 5 yıldızlı lüks otelleri unutturacak.

1. Hotel Kakslautanen

Finlandiya'da bulunan ve Eskimo yaşamını birebir denemek isteyenler için adeta bulunmaz bir fırsat sunan bu otelin İglo tarzında inşa edilen odalarından yılın bazı dönemlerinde kuzey ışıklarının muhteşem manzarasını da izlemek mümkün.

2. Utter Inn
İsveç'te bulunan oteli diğerlerinden ayıran şey Malaren Gölü'nün tam ortasına inşa edilmiş olması. Otele sahilden teknelerle ulaşılıyor ve doğal olarak tamamı göl manzaralı.


3. Magic Mountain
Şili'nin ormanlarla çevrili bölgelerinden birinde inşa edilen bu oteli ilk kez görenler şaşkınlığını gizleyemiyor. Bunun nedeni ise otelin tıpkı bir yanardağa benzemesi. Asma bir köprüden geçerek ulaşılan otelin iç dekorasyonu da en az dışı kadar ilginç.

4. Hobbit Motel
Özellikle Yüzüklerin Efendisi hayranlarının ilgisini çeken, neredeyse bir hobbit evinin aynısı olan ve bu haliyle film setinden fırlamış gibi görünen otelde kalmak filmin kahramanlarından biri gibi hissetmenizi sağlayabilir.

5. Dog Bark Park Inn
Büyük bir köpek şeklinde inşa edilen odalarda kalmak sizin için ne kadar cezbedici olur bilemiyoruz ama buraya özellikle küçük çocuklar bayılıyor. Amerika Birleşik Devletleri'nde inşa edilen otelde tek seferde sadece birkaç kişi kalabilse de özellikle çocuklarına sürpriz yapmak isteyen anne babalar burayı tercih ediyor.

6. Loisaba Wilderness
Afrika'da çevresi aslan, zebra ve kaplan gibi vahşi hayvanlarla dolu bir otelde kalmaya ne dersiiniz? Üstelik açık havada. İlk anda kulağa gerçek dışı gibi gelen bu otelde konaklamak Kenya'nın doğal yaşamını iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak.

7. Costa Verde
Uçakları sevenler için muhteşem bir seçenek olan bu otel Kosta Rika'nın dünyaca ünlü yağmur ormanlarından birinde ziyarçilerini ağırlıyor. Boeing tipi eski bir uçak olan otelde kalırsanız fazla uzak olmayan okyausu da görebilirsiniz.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum