Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

ITM Intourmarket Fuarı'nın yapılacağı tarih belli oldu

ITM Intourmarket 2021 Fuarı'nın yapılacağı tarih organizatör firma Expotour tarafından açıklandı.

  • Reklam
ITM Intourmarket Fuarı'nın yapılacağı tarih belli oldu
03 Şubat 2021 - 20:08
Reklam
Moskova'da Expo Center'da yapılacak olan ITM Intourmarket 2021 Fuarı'nın organizatör firması olan Expotour Fuarlar Direktörü Olga Khotochkina tarafından fuarın yapılacağı tarih açıklandı.

Bu sene 16.sı gerçekleştirilecek olan ITM Intourmarket Fuarı'nın açılış tarihi ile ilgili açıklamalarda bulunan Fuar Direktörü Olga Khotochkina şu ifadeleri kullandı:


''Fuarımızın tarihini 1-3 Nisan olarak belirlemiştik. Rusya Hükümeti tarafından fuar gibi etkinliklerin yapılmasına izin verildiğini açıklayan bildiriden sonra nerdeyse tüm Rusya Federal Bölgeleri fuarımıza katılımlarını onayladı. Bizlerde planlandığımız gibi açılış için gerekli tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz.''

ITM olarak katılımcıların, ziyaretçilerin, çalışanların sağlığını ve güvenliklerini sağlamak için, geçen sene olduğu gibi, tüm sağlık ve hijyen önlemlerinin alındığını belirten Fuar Direktörü Olga Khotochkina şöyle devam etti:

''Geçen seneye ek olarak bu sene fuarımızda PCR Test noktası kurularak, ülke girişlerinde PCR testi olması şartı aranan ilgili ülke vatandaşı olan katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz için kolaylık sağlamayı düşündük. Sonuç olarak, ITM Intourmarket 2021 fuarımız açıklandığı tarihte yapılacaktır. Fuarımız için gerekli bilgilere  itmexpo.ru ve Türkçe olarak hazırlanan turkey.itmexpo.ru adreslerinden ulaşılabilirsiniz.''
 
Fuar Direktörü Olga Khotochkina ayrıca geçen sene Türkiye Direktörü olarak görev yapan Seralp  Akın'ın, Ocak 2021 tarihinden itibaren Türkiye ve Orta Doğu Ülkeleri Koordinatörü olarak görevlendirildiğini de bildirdi. 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum