Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Jet2'den 2021 sezonunda Türkiye'nin 4 turizm merkezine yeni uçuş!

İngiltere'nin önde gelen hava yolu şirketi ve tur operatörü Jet2, İngiltere'de bir noktadan daha Türkiye'deki 4 turizm destinasyonuna uçuş başlatıyor.

  • Reklam
Jet2'den 2021 sezonunda Türkiye'nin 4 turizm merkezine yeni uçuş!
24 Ocak 2021 - 23:30
Reklam
Jet2, İngiltere'nin Bristol Havalimanı'ndan Türkiye'de Antalya, İzmir, Dalaman ve Bodrum'a uçuş başlatacak. 

Bristol Havalimanı'ndan Dalaman uçuşlarını 2 Nisan'da haftada bir uçuşla başlatmayı planlayan Jet2 Mayıs ve Haziran aylarında uçuş sayısını haftada ikiye çıkaracak. Temmuz'da haftada 3, Ağustos'ta ise haftada 4 Uçuş yapacak olan Jet2 Eylül ve Ekim aylarında uçuş sayısını yeniden haftada 2'ye düşürecek.


Biristol Havalimanı'ndan İzmir'e yapılacak uçuşları 25 Mayıs'ta başlatacak olan Jet2, haftanın bir günü yapacağı uçuşları 26 Ekim'e kadar sürdürecek.

2 Nisan'dan itibaren Birstol Havalimanı'ndan Antalya uçuşlarını başlatacak olan İngiliz havayolu ve tur operatörü Jet2, Nisan ayında haftada iki uçuş gerçekleştirecek. Mayıs ayında sefer sayısını haftada 3'e yükseltecek olan Jet2 Kasım sonuna kadar Bristol-Antalya arasında haftada 3 uçuş yapacak. Jet2, Aralık ayında ise haftada tek uçuş yapacak ve uçuşları 31 Aralık tarihine kadar devam ettirecek.

2021 turizm sezonunda Bristol'den uçuş başlatacağı Türkiye'deki bir diğer destinasyon olan Bodrum uçuşlarını 5 Mayıs'ta başlatmayı planlayan Jet2, haftada 2 sefer yağacağı Bodrum uçuşlarını Ekim ayı sonuna kadar devam ettirecek.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum