Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
 • Reklam

Kadın turist Beyoğlu'ndaki oteli birbirine kattı!

İstanbul Beyoğlu'nda kaldığı otelde erkek arkadaşı ile kavga eden turist kadın, öfkesine hakim olamayıp oteli birbirine kattı.

 • Reklam
Kadın turist Beyoğlu'ndaki oteli birbirine kattı!
24 Ocak 2021 - 12:38
Reklam
İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yaşanan olayda erkek arkadaşı ile birlikte otele yerleşen Fas uyruklu kadın, kısa zaman sonra arkadaşı ile tartışmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre giderek büyüyen tartışmada kadın turist, otel odasındaki tüm eşyaları kırıp döktü.


Kavgaya müdahale etse de kadının saldırgan durumundan dolayı başarılı olamayan ve  tartışmanın giderek büyüdüğünü fark eden otel yönetimi, odadaki eşyaları kırıp döken kadını polise şikayet etti.

Yapılan şikayet üzerine otele gelen ekipler, öfkeli kadını güçlükle araca bindirip polis merkezine götürmeye çalışırken bir polisi itip tekme atan kadın turist, bir türlü sakinleştirilemeyince polis ekibi zor anlar yaşadı.

Oteli birbirine katan kadın turist güçlükle araca bindirildikten sonra polis merkezine götürülürken otel yöentimi şu bilgileri paylaştı:

''Otele bu sabah yerleştiler 1-2 saat sonra olay çıkardılar. Kadın, arkadaşıyla problem yaşamış, odadaki televizyon masa ve yatağı dahi kırmış. Polis geldi, kadın polise vurdu ve itti. Hap mı içmiş ne yapmış bilmiyoruz. Bütün oteli ayağa kaldırdı. Müşteriler rahatsız oldu, aileler var burada. Polis onları alıp karakola götürdü.''

 • Reklam

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Bilal
  1 yıl önce
  Ayrım yapmak yanlış olur. Niçin orada olduklarını herkes biliyor........
 • Abdulrahim Tarhan
  1 yıl önce
  Taksim bölgesinde işletmecilik tapıyorum. Kesinlikle ırkcılık ve öteki gören biri değilim. Fakat, deneyimlerime ve çevreden gördüğümden göre. Söz konusu turist dediğiniz kadın morrocolu ve genel olarak burada yaptıklarını işler belli (para karşılığı) dengesiz ruh halleri üstüne madde kullanımı. Asla ve asla bu tip insanları almıyorum boş kalsa bile. Ta
 • Emre Ertunc
  1 yıl önce
  Soruyorum; orada böyle bir manzaraya mahal vermeden telsizden bayan polis istenemes miydi; yada orda görevli arkadaslarin biri yabancı dil bilse daha sakin karakola götürülemez miydi? Hiç güzel bir görüntü olmamış..
 • Frankkeller
  1 yıl önce
  Oldu koçum, daha başka? Özel donanımlı vito filanda çağrılsamıymış karakola transferi için? Karakılda özel karşılama odası filan? Elin faslısı gelip ortalığı kırıp dökecek ondan sonrada ayağa özel servis öylemi? Sen fas a git aynı şeyleri yap bakalım oradan sağlam çıkabiliyormusun...