Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Karantina otelinde genç kıza cinsel saldırı! Zorla odaya girdi

46 yaşındaki şahıs birlikte alkol aldığı 24 yaşındaki genç kıza kaldığı karantina otelinde cinsel saldırıda bulundu.

  • Reklam
Karantina otelinde genç kıza cinsel saldırı! Zorla odaya girdi
11 Mart 2021 - 20:23
Reklam
27 Şubat'ta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne işçi olarak giriş yapan ve koronavirüs tedbirleri kapsamında Girne kentinin Alsancak ilçesindeki karantina oteline yerleşen 46 yaşındaki A.E, aynı otelde kalan M.D'nin odasına zorla girerek cinsel saldırıda bulundu.

İddiaya göre​​ A.E. aynı otelde karantina olan 24 yaşındaki M.D. ile birlikte alkol aldı. Aradan geçen sürenin ardından M.D'nin odasına zorla giren A.E. genç kıza cinsel saldırıda bulundu.


M.D'nin cinsel saldırı şikayeti üzerine tutuklanan 46 yaşındaki A.E, Girne Kaza Mahkemesi'ne çıkarıldı.


Mahkemede yaşanan olayı anlatan Girne Polis Müdürlüğü'nde görevli Polis Çavuşu Tufan Yoncacı zanlı A.E.'nin ülkeye 27 Şubat tarihinde inşaat işçisi olarak, şikayetçi M.D ile birlikte giriş yaptıklarını aktardı.


Zanlı ve şikayetçinin Alsancak'ta faaliyet gösteren otelde karantinada kaldıklarını belirten polis memuru, zanlı A.E.'nin kaldığı 424 numaralı odada müşteki ile birlikte alkol aldıktan sonra, şikayetçinin kaldığı 425 numaralı odaya zorla girdiğini ifade etti.Şikayetçi M.D'nin doktor kontrolünden geçirildiğini ve soruşturmanın yeni başladığını belirten Yoncacı, soruşturmanın selameti açısından zanlının tutuklu kalmasını talep etti.

  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum