Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Kıbrıs'ta kan donduran olay! 12 İsrailli 19 yaşındaki turiste otel odasında tecavüz etti

Kıbrıs'ta bir otelde yaşanan olay dünya gündemine bomba gibi düştü.

  • Reklam
Kıbrıs'ta kan donduran olay! 12 İsrailli 19 yaşındaki turiste otel odasında tecavüz etti
20 Temmuz 2019 - 13:36
Reklam

Geçtiğimiz salı günü Kıbrıs'ta bir otelde yaşanan olay dünya gündemine bomba gibi düştü. İddiaya göre, tatil için Kıbrıs'a giden bir grup İsrailli  genç 19 yaşındaki İngiliz turiste kaldığı otel odasında tecavüz etti.

Ayia Napa kasabasında bulunan otele tatil için gelen 19 yaşındaki bir İngiliz kadın turistin odasına 12 İsrailli gitti. Kızın bağırışlarının otelde konaklayanlar tarafından duyulması ve haberin otelde yayılması üzerine çıkan kısa süreli arbedede oteldeki diğer turistler İsrailli 12 kişiyi tartakladı. Olay yerine gelen polis ekipleri tecavüz iddiası ile ilgili soruşturma başlattı ve 12 şüpheli de tutuklandı.Ayia Napa'da kaldığı otelde 19 yaşındaki bir İngiliz turiste tecavüz ettiği iddia edilen 12 İsrailliden üçü ona tecavüz etmediğini ve kadının isteği ile ilişkiye girdiğini iddia ederken, 9'u olayla ilgisi olmadığını iddia etti. Kıbrıs'ta yayın yapan ulusal bir televizyon kanalı, soruşturmanın, gençleri iddia edilen suç mahalline bağlayan adli deliller bulabilen Gazimağusa polisi tarafından yürütüldüğünü bildirirken, tecavüz olayına karıştığı iddia edilen İsraillilerin tümü Çarşamba sabahı otelde tutuklandı.

12 İsrailli tecavüz şüphelisinin mahkemede verdiği ifadelere göre, 19 yaşındaki İngiliz kız, turist grubun iki üyesiyle bir arkadaşlık kurdu. İki İsrailli'den biri de İngilizce ve İbranice iletişim kurmalarında yardımcı oldu. İsrailli gençlerden birisinin annesi, televizyon kanalına yaptığı açıklamada, oğlunun iyi derecede İngilizce bilmediğini ve maruz kaldığı hukuki süreci anlamadığını söyledi. Zanlı ise ağlayarak bir suçu olmadığını öne sürdü.Otel, yılın bu zamanlarında pek çok İsrailli ağırlıyor. Otelde konaklayan birçok İsrailli turistin 19 yaşındaki İngiliz kızın odasından çıktığı iddia edilen 12 şüpheliyi dövdükleri iddia edildi.. Tecavüziddiası otelde yayılınca bir süre koridorlarda arbede yaşandı.


Kıbıs'taki otelde yaşanan tecavüz olayıyla ilgili olarak soruşturmanın devam ettiği, şüphelilerin hakim karşısına çıkacağı bildirildi.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum