Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Koronavirüslü yolcuya ömür boyu uçuş yasağı!

Virüslü olduğunu bilerek uçuş yapan yolcuya ömür boyu uçuş yasağı konuldu.

  • Reklam
Koronavirüslü yolcuya ömür boyu uçuş yasağı!
15 Mart 2020 - 11:26
Reklam

Virüslü olduğunu bilerek uçuş yapan yolcuya ABD merkezli havayolu şirketi JetBlue tarafından ömür boyu uçuş yasağı konuldu.

 

Edinilen bilgiye göre yolcu, uçağa binmeden önceki günlerde şüphelerinden ötürü koronavirüs testine girdi. Yolcu, test sonuçları açıklanmadan uçağa binerek yolculuğa çıktı. Yolcunun telefonuna uçuş esnasında bir mesaj geldi. Mesajda girdiği korona testinin sonucunun pozitif olduğu yazmaktaydı. Uçuş yasağı getirilen yolcu, uçuş öncesi girdiği korona testinin sonuçlarının uçuş sırasında pozitif olduğunu söyleyerek iniş sonrasında ekibe haber verdi.

 

JetBlue havayolları, yolcunun kendi uçuş ekibini, yolcularını ve diğer insanları tehlikeye sokmasından dolayı yolcuya hayat boyu uçuş yasağı getirdi. Yolcu, hayatı boyunca bir daha JetBlue havayollarıyla uçamayacak.

 

New York ve New Jersey’deki havalimanı yetkilileri, güvenlik kamerasından yolcunun geçtiği her noktayı tarayarak bu bölgeleri temizlemeye başladı. West Palm Beach’deki havaalanında JetBlue uçağından inen yolcuların bulunduğu bekleme salonu da temizlenen bölgeler arasında yer aldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum