Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Lugal Luxury Collection ve Sheraton Ankara'nın yeni genel müdürü belli oldu

Global konaklama zinciri Marriott International’ın Türkiye’deki ilk ‘The Luxury Collection’ markası olan Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel Convention Center'ın yeni genel müdürü  Alper Can Bulçum oldu.

  • Reklam
Lugal Luxury Collection ve Sheraton Ankara'nın yeni genel müdürü belli oldu
20 Nisan 2021 - 15:27
Reklam
Turizm sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahip olan Alper Can Bulçum, ön büro, satış, pazarlama ve gelirler yönetimi başta olmak üzere birçok alanda üst düzey pozisyonlarda yer aldı.

2005 yılında InterContinental Almaty’de genel müdürlük görevini üstlenen Bulçum, JW Marriott Bakü, St. Regis İstanbul, San Clemente Palace Kempinski Venice, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina, Ramada Plaza Jumeirah Beach Dubai, Burjuman Arjaan by Rotana Dubai otellerinin genel müdürü olarak kariyer yolculuğunu sürdürdü.


Hacettepe Üniversitesi’nde Otel Yöneticiliği Bölümü’nü ve Cornell Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama Programı’nı ve Gelirler Yönetimi Programı’nı tamamlayan Alper Can Bulçum, çok iyi derecede İngilizce biliyor.


Alper Can Bulçum’un genel müdürlüğünü yaptığı süre içerisinde Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina, EMEA Bölgesi’nde Yılın Oteli seçildi ve yine genel müdürlük görevini üstlendiği dönemde St. Regis İstanbul, Lüks Marriott Markaları içerisinde bulunan oteller arasından Avrupa Bölgesi’nde Yılın Oteli ödülünü aldı. Başarılarla dolu bir geçmişe sahip olan Bulçum, 2014 yılında Wyndham Grubu’nun EMEAI bölgesinde Yılın En İyi Genel Müdürü ödülünü almaya layık görüldü.


Son olarak Sheraton Ankara Hotel Convention Center ve Lugal, a Luxury Collection Hotel, Ankara’nın Genel Müdürü görevine getirilen Alper Can Bulçum yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

''Yıllar içinde edindiğim deneyimi, kariyerime başlamış olduğum bu güzel şehirle tekrar paylaşmak benim için çok heyecan verici.''

Turizm Medya Yayın Grubu olarak Alper Can Bulçum'a yeni görevinde başarılar dileriz.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum