• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Malatya Girişim Grubu 240 milyon TL'lik yatırım için Mövenpick ile anlaştı

Malatya’da 240 milyon liraya yapılan lüks otelde Hilton ile yollarını ayıran Malatya Girişim Grubu, Accor Grubu’nun çatısı altındaki Mövenpick markası ile anlaştı.

  • Reklam
Malatya Girişim Grubu 240 milyon TL'lik yatırım için Mövenpick ile anlaştı
02 Aralık 2019 - 10:14
Reklam

Malatya’da 240 milyon TL yatırımla hayata geçirilen otelde Hilton ile yollarını ayıran Malatya Girişim Grubu, Accor Grubu’nun çatısı altındaki Mövenpick markası ile anlaştı.

 

Bünyesindeki 38 marka ile 110 ülkede 5 binden fazla otelle hizmet veren Accor Grubu ile anlaşma imzaladıklarını söyleyen Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, oteli yaparken hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını, bütün markaların otelin işletmesini almak için yarıştığını kaydetti.

 

Başdemir, ''Yapmış olduğumuz incelemelerde müşteri mutluluğu standartları yüksek olan, gerçekten dünyada bilinirliği yüksek olan müşteri memnuniyeti olan Mövenpick markasını özellikle tercih ettik. Yolumuza en güzel şeklide devam edeceğiz.'' dedi.

Yapılan anlaşmayla ilgili olarak düzenlenen imza törenine Accor Yeni Doğu Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Eric Laporte, Accor Otel Grubu Türkiye, Ukrayna ve Gürcistan Başkan Vekili Orkun Petekçi, Accor Otel Grubu Yeni Doğu Avrupa Yatırımlar Direktörü Yalın Yaltıraklı, Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir ve Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum