Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Manavgat'taki yangına isyan ettiler! 'Tam otel yapılacak kadar yer yandı'

Turizmin başkenti Antalya’nın Manavgat ilçesinde 4 farklı noktada çıkan ve 2 gündür devam eden orman yangını havadan da görüntülendi.

  • Reklam
Manavgat'taki yangına isyan ettiler! 'Tam otel yapılacak kadar yer yandı'
29 Temmuz 2021 - 10:43
Reklam
Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Manavgat'ta başlayan ve hala söndürülemeyen orman yangını rüzgarın da etkisiyle yayılmaya devam ederken bugün de bir mahalle tedbir amaçlı boşaltıldı.

4 farklı noktada başlayan yangın yerleri havadan da görüntülenirken muhteşem koy manzarasında çıkan yangın sosyal medya kullanıcıları tarafından ''Tam otel yapılacak kadar yer yanıyor'' yorumları yapılmasına neden oldu.


Yanan bölgenin manzarasının müthiş olduğunu ve bölgenin birkaç yıla kadar orman vasfını yitireceğinden otel inşaatının başlatılacağı yorumunu yapan sosyal medya kullanıcıları her yangın sonrası yanan ormanlık alanın ağaçlandırılacak denilmesine rağmen imara açıldığını belirterek tepki gösterdiler.


Sosyal medya kullanıcıları yaptıkları yorumlarda ''Burası bir kaç yıla kadar orman vasfını yitirmiş arazi kapsamına alınır. Sonra da 5 yıldızlı otel yükselir. Bunun örneklerini Bodrum, Marmaris, Kaş, Ayvalık gibi turizm bölgelerinde sıkça görüyoruz.'' diyerek tepkilerini gösterdiler.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum