Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Marmaris'teki otelde tanıştığı İngiliz kadını zorla odasına götürdü ve...

Marmaris'te yaşayan İngiliz vatandaşı bir kadın gittiği otelin restoranında tanıştığı şahsın kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürüp, şikayetçi oldu.

  • Reklam
Marmaris'teki otelde tanıştığı İngiliz kadını zorla odasına götürdü ve...
28 Eylül 2020 - 07:50
Reklam

Türkiye'nin önemli turizm destinasyonlarından Muğla'nın Marmaris ilçesinde yerleşik olarak yaşayan 56 yaşındaki İngiltere vatandaşı A.H.L. bir kadın arkadaşı ile gittiği otelin restoranında tanıştığı, 2 yaşındaki Murat B.'nin kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürüp, şikayetçi oldu.

A.H.L.'yi kucağında üst kata taşıyıp, odasına soktuğu otelin güvenlik kameraları tarafından görüntülendiğini belirleyen polis Murat B.'yi gözaltına aldı. Türk kadın arkadaşı H.İ. ile Uzunyalı mevkiindeki bir otelin altında bulunan restorana giden Marmaris'te Türk ile evli olan ve bir seyahat acentasının internet sitesinden bilet satışı yapan İngiltere vatandaşı A.H.L. iddiaya göre bir süre sonra yan masalarında yemek yiyen iki erkekle tanışıp, sohbete başladı. Bir süre sonra Murat B., iki kadını kendi masalarına davet etti. Kadınlar da onların masasına geçti.


Yemek sırasında Murat Berşe'nin kendisine sarılması ve elle sarkıntılık yapmasından rahatsız olan A.H.L., masadan kalkıp, restoranın üst katındaki tuvalete yöneldi. Bu sırada arkasından giden Murat B.'yi, A.H.L.'nin elinden tutup, öptü, birlikte olmaya çalıştı. Murat B.'yi, kendisine direnen A.H.L.'ye tokat attı.Yarı baygın haldeki A.H.L.'yi kucağına alan ve bir üst kattaki odasına çıkaran Murat Berşe'nin, zorla odaya soktuğu A.H.L., bir süre sonra dışarı çıkıp, Şehit Nedip Cengiz Eker Polis Merkezi'ne giderek, şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine polis, otelin güvenlik kamerası görüntülerini inceledikten sonra İzmir'in Karşıyaka ilçesinden geldiği ve otelde tatil yaptığı öğrenilen  ve gözaltına alınan market işletmecisi Murat B.'yi tutukladı.


  • Reklam
  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum