Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Maskeli Tayvanlı turistler Türkiye'de

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde birçok turist tatil planlarını iptal ederken, Antalya'ya 9 kişilik Tayvanlı turist grubu geldi.

  • Reklam
Maskeli Tayvanlı turistler Türkiye'de
14 Mart 2020 - 10:57
Reklam

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde birçok turist tatil planlarını iptal ederken, Antalya'ya 9 kişilik Tayvanlı turist grubu geldi.

 

Maske takarak önlem alan Tayvanlı turistler, İstanbul'dan başlayan gezinin Kapadokya, Antalya, Pamukkale, Kuşadası olmak üzere devam edeceğini söyledi.

 

Dünya Sağlık Örgütü'nün pandemi olarak ilan ettiği ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından en çok etkilenen sektörlerin başında turizm geliyor. Bazı ülkelerde olağanüstü hal ilan edilmesine neden olan koronavirüs salgını sebebiyle, dünya seyahat endüstrisinde de rezervasyon iptalleri veya ertelemeleri yaşanıyor.

 

Türkiye'nin turizm kenti Antalya'ya ise sabah erken saatlerde Tayvan'dan tamamı maske takarak önlem alan 9 kişilik bir turist grubu geldi. 

 

Tayvan'dan gelen turistlerin Türkiye'de yaklaşık 9 günlük bir turu olduğu, gezinin İstanbul'dan başladığı ve Antalya, Pamukkale, Kuşadası ve tekrar İstanbul'da biteceği belirtildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tuba
    2 yıl önce
    Neden bu insanlar ülkeye alınıyor bu insan görünümlü mahluklar yüzünden dünya mahvoldu paraları batsın o mahlukların bunları hiçbir ülke ne şimdi ne bundan sonra kabul etmemeli bütün virüsler ibunlardan çıktı bu zamana kadar bu ne ya yemedikleri pislik yok bu mahlukların bunlar insan olamazlar anında Sınır dışı edilsinler bir dahada hiç bir ülkeye alınmasınlar