Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Metro Turizm'de bir taciz skandalı daha! Bu kez erkek yolcuya...

Kayseri'den Çorum'a giden 19 yaşındaki erkek A.C.G. Metro Turizm şoförünün cinsel tacizine uğradı.

  • Reklam
Metro Turizm'de bir taciz skandalı daha! Bu kez erkek yolcuya...
23 Kasım 2020 - 08:23
Reklam
Adı birçok kez cinsel taciz ve cinsel istismarlarla anılan Metro Turizm'de yine bir skandal yaşandı. A.C.G. isimli erkek yolcu, 60 yaşlarındaki şoför F.H.'nin cinsel birliktelik için para teklif ettiğini belirterek, görüntülerle birlikte şikayetçi oldu.

Yaşanan skandal olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, 12 Eylül 17.00'de Kayseri'den Çorum'a giden Metro Turizm'in otobüsene binerek 35 numaralı koltuğa oturan A.C.G.'nin yanına bir süre sonra 60 yaşlarındaki otobüsün ikinci şoförü F.H. geldi. A.C.G., F.H.'ye otobüsün Çorum'a ne zaman varacağını sordu ve sohbet başladı.


İkici şoförün A.C.G.'nin Çorumlu olduğunu söylemesi üzerine "Çorum'un adamı şort giyer mi?" ifadelerini kullanınca A.C.G., Çorum'ıun insanının mert olduğunu söylemesinin ardından ikinci şoföre F.H., A.C.G.'nin bacağını okşamaya başladı.

Olayla ilgili şikayetçi olan A.C.G. ifadesinde yaşananları şu şekilde anlattı:

''İkinci şoför olduğunu öğrendiğim F.H. sağ eli ile şortumun üstünden cinsel organımı okşadı. "Yapma" dedim. Şahıs bu sefer senin kuşun uyuyor galiba dedi, elini şortumun içine soktu cinsel organımla oynamaya başladı. Bana, 'istersen oral seks yapayım sana 200 TL vereyim' dedi. Ben olmaz deyince "o zaman sana 500 TL vereyim sen de bana bir şeyler yap" dedi. Ben de 'olmaz' dedim. O sırada otobüs halen hareket halindeydi. Bana "otobüs mola verince tuvalete gidelim, yada otobüsün alt katına inelim" dedi, 'olmaz' dedim.

Şahıs yine ara ara şortumun üzerinden ara ara okşamaya devam ediyordu, ben 'yapma' dedim. O sırada aracın muavini bize doğru geldi, şahıs şarj aletimi alarak ilk oturduğu yere geçti. Muavin gitti, tekrardan şahıs etrafa baktı ve bana ait olan şarj aletini alarak iki bacağımın arasından ön koltuk arkasındaki file kısmına koydu ancak yavaş hareket etti, dirseği ile cinsel organıma dokunuyordu. Ben yine tepki gösterdim.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum