Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Moskova Turizm Fuarı dünya turizmcilerini buluşturacak

Dünya turizm sektörünün önemli temsilcileri 28’nci kez düzenlenecek Moskova Turizm Fuarı’nda (MITT) bir araya gelecekler.

  • Reklam
Moskova Turizm Fuarı dünya turizmcilerini buluşturacak
19 Aralık 2021 - 10:01
Reklam
Dünyanın en büyük üç turizm ve seyahat fuarından birisi olan MITT 15-17 Mart 2022 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açarak sektördeki paydaşları yeniden bir araya getirecek.

Türkiye turizminin en çok Rusya’dan misafir ağırladığına dikkat çeken ve bu fuarın ülkemizdeki turizm faaliyetleri açısından önemli olduğunu dile getiren Open Media Global (OMG) Direktörü Suat Karaman, MITT Moskova Turizm Fuarı'nın, kapılarını 15-17 Mart tarihlerinde yeniden açmaya hazırlandığını kaydetti.


Geçtiğimiz yıl Covid tedbirleri ile 10 binin üzerinden turizm paydaşını buluşturan dünyanın en önemli organizasyonlarından olan etkinliğin bu yıl daha fazla kişiyi bir araya getirmesinin beklendiğini belirten Karaman şöyle devam etti:


''Bizler de OMG olarak MITT ile uzun yıllardır iş birliği içerisinde birçok firmamıza stant desteği sunduk ve bu yıl da yine fuar için çalışmalarımızı başlattık. Türkiye’den stant için gelecek talepleri değerlendirerek firmalarımızın yanında yer alacağız. Önemli olan bu süreçte ülkemizi daha iyi tanıtmak ve Türkiye turizmine katkı sağlamaktır.''


MITT, CROCUS EXPO fuar alanında gerçekleşecek

Türkiye'nin önemli turizm pazarlarından Rusya’nın son 2 yıldır metro hattı ile güçlendirildiği bir bölge olan ve ulaşımın yanı sıra konaklama seçeneklerinin çokluğu ile fuara katılan firmaların ilgisini çeken CROCUS EXPO fuar alanında bu yıl 28’nci kez düzenlenecek ve dünya ülkelerini bir araya getirecek olan turizm fuarına Türkiye’den yine birçok firmanın ilgi göstermesi bekleniyor. 

Geçtiğimiz yıl Covid-19 tedbirlerinin uygulandığı MITT Fuarında bu yıl yine bu önlemlerin alınacağı belirtildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum