Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

MSC Cruises 2021 dünya turunu iptal etti!

MSC Cruises, MSC Magnifica’nın ana güzergahlarından ikisi olan Fransa ve Almanya’da getirilen önemli seyahat kısıtlamaları sebebiyle yeni kararlarını duyurdu.

  • Reklam
MSC Cruises 2021 dünya turunu iptal etti!
07 Kasım 2020 - 00:00
Reklam
MSC Magnifica’nın ana güzergahlarından ikisi olan Fransa ve Almanya’da getirilen önemli seyahat kısıtlamaları sebebiyle 8 Kasım’dan 18 Aralık’a kadar MSC Magnifica’nın diğer seferlerine geçici olarak ara vereceğini duyuran MSC Cruises, MSC Grandiosa’nın Batı Akdeniz'deki seferlerini şirketin mevcut sağlık ve güvenlik protokolü kapsamında ek sıkı önlemlerle Mart 2021'e kadar uzatacak.

Bununla birlikte, 5 Ocak 2021 tarihinde başlaması planlanan MSC 2021 Dünya Turu, seyahat güzergahındaki birçok limanın hala pandemi nedeniyle kullanılamaması üzerine iptal edildi. MSC Magnifica, operasyonlarındaki geçici duraklamasından sonra, mevcut güzergahını Nisan 2021'e kadar gerçekleştirmeye devam edecek.


MSC Cruises, Fransa ve Almanya'daki güncel pandemi durumunun etkisiyle getirilen ve bu bölgeden seyahate katılan konukları etkileyen önemli seyahat kısıtlamaları nedeniyle, MSC Magnifica'nın 8 Kasım 18 Aralık tarihleri arasındaki seferlerini geçici olarak askıya alacağını duyurdu.

Bu gelişmelerin yanı sıra, MSC Grandiosa yolculuklarına devam edecek ve mevcut seferlerini önümüzdeki yıla kadar uzatacak. Şirketin amiral gemisi, 27 Mart 2021 tarihine kadar İtalya Cenova, Civitavecchia, Napoli ve Palermo biniş limanları ile Malta ve Valetta uğraklı Batı Akdeniz'deki mevcut 7 gecelik güzergahını gerçekleştirecek.

Karadaki sağlık durumu ve özellikle de güzergah içerisindeki limanların çoğunun mevcut olmaması nedeniyle, MSC Magnifica ile gerçekleştirilmesi planlanan 2021 Dünya Turu’nu iptal etmek zorunda kalan MSC Cruises, yeniden planlama seçenekleri için konuklarla ayrıca iletişime geçileceğini duyurdu.

MSC Magnifica, geçici duraklamasından sonra yeniden faaliyete geçtiğinde, Doğu ve Batı Akdeniz'deki 10 gecelik güzergahı ile 18 Aralık'tan Nisan 2021 sonuna kadar mevcut programına devam edecek.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum