Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Murtaza Kalender TIES'in Türkiye tek yetkili elçisi oldu

TrvaelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en saygın ve en büyük çaplı Uluslararası Ekoloji Birliği'nin (TIES) Türkiye Tek Yetkili elçisi olarak seçildi.

  • Reklam
Murtaza Kalender TIES'in Türkiye tek yetkili elçisi oldu
03 Haziran 2020 - 15:11
Reklam

TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en saygın ve en büyük çaplı Uluslararası Ekoloji Birliği'nin (TIES) Türkiye Tek Yetkili elçisi olarak seçildi.

 

Pandemi öncesinde çeşitli uluslararası Workshop etkinlikleri ve Turizm fuarlarıyla göz dolduran ve bugüne kadar Pandemi sürecinde yaptığı Zoom toplantılarıyla da adından sıkça söz ettiren TravelShop Turkey Genel Müdürü Murtaza Kalender, dünyanın en saygın ve en büyük çaplı Uluslararası Ekoloji Birliği TIES’in Türkiye Tek Yetkilisi olarak seçildi.

 

Dünyanın birçok ülkesinde üyelikleri ve geniş kapsamlı temsilcilikleri bulunan TIES, Türkiye’de ilk kez bir Turizm profesyonelini bu göreve atarken konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Murtaza Kalender şunları söyledi:

 

''Böylesine, dünyanın en geniş kapsamlı ve alanında tek otorite sayılan organizasyonu TIES’in beni böyle bir göreve layık görmesinden ötürü dernek yetkilisi Jon Bruno’ya teşekkürü bir borç bilirim. Bu gerçekten gurur duyduğum bir görev ve buna layık olmak adına gereken her şeyi yapacağım. Bu vesileyle, ülkemizi ve camiamızı, turizm alanında, bundan önce olduğu gibi en iyi şekilde temsil ederek tanıtmaya devam edeceğiz. Ülkemizin marka değerini en yüksek seviyeye çıkarma gayretinde olacağız. Doğası, Kültürü ve Ekolojik varlıklarıyla Türkiye, zaten dünyanın en değerli destinasyonlarından biri ve biz de elimizden gelen tüm çabayı göstererek, ülkemizin 'Ekolojik Turizm'de hak ettiği yere gelmesine çalışacağız. Bundan sonraki hedeflerimiz daha büyük ölçekli olacak ve ülkemizin Global platformlarda daha da yüksek ve tanınmış bir yer edinmesi yolunda elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum