• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Otel personel temini ve tüm temizlik hizmetlerinde her zaman en iyisi

Turizm sektörü üst üste yaşadığı krizlerden sonra toparlanma sürecine girerken yaklaşan sezon öncesi konaklama tesislerinde artan doluluk oranları beraberinde personel sıkıntısını da getirmeye başladı.

  • Reklam
Otel personel temini ve tüm temizlik hizmetlerinde her zaman en iyisi
25 Nisan 2022 - 21:34
Reklam
Reklam
Konaklama tesisleri ve otellere personel temini konusunda hizmet vermesinin yanında kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Always The Best; bina, otel ve inşaat temizliğinden dış cephe temizliğine ve başta konaklama tesisleri olmak üzere her kuruma personel temini konusunda uzun yıllardır sektörün öncü kuruluşları arasında.

Doğru personelle, doğru teknikle, doğru malzemelerle, doğru zamanda mükemmel hizmet anlayışıyla imzasını atan Always The Best, yurt içinde ve yurt dışında birçok özel ve resmi kuruluşun, belediyenin, toplu konut ve sitelerin, sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış cephe temizliği ile cadde sokak temizliği, ilaçlama hizmetlerini yapmasının yanında personel teminlerini de eksiksiz olarak yerine getiriyor. 


Always The Best,  güler yüzlü  tecrübeli kadrosu ile  Akdeniz ve Ege bölgesinde turizmin olduğu her yerde her türlü personel istihdamı konusunda çalışmalar yapıyor aynı zamanda eğitimli ve sertifikalı uzman kadrosu, SGK ve özel sigortalı kalifiye personeliyle iş güvenliğini ve teknolojiyi ön planda tutarak hizmet veriyor. Yıllardır sektöre kaliteli ve garantili hizmet vermekten duydukları mutluluğu dile getiren Always The Best Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akgün başta oteller ve AVM’ler olmak üzere Türkiye genelinde birçok çok katlı binanın çözüm ortaklığını yaptıklarını, müşteri portföylerinin günden güne artmaya devam ettiğini, bu artışta verdikleri koşulsuz müşteri memnuniyeti, teknolojileri ve kalitelerinin etkili olduğunu söyledi. Kaliteden ve güvenlikten asla taviz vermediklerinin altını çizen Akgün şunları kaydetti:


‘’Turizm sezonunun başladığı şu günlerde biliyoruz ki hemen bütün konaklama tesisleri ve otellerin başlıca sorunu kalifiye personel bulmak. Always The Best olarak başta oteller olmak üzere tüm özel sektör ve kamu kurum ve kuruluşlarına housekeeper personeli, vale, bellboy, ön büro personeli temini konusunda sorunsuz hizmet veriyoruz. Bunun yanında tesislerde yapılacak olan etkinlikler için günlük F&B personeli, stewart, garson, temizlik personeli de temin ediyoruz. Personelimizin hepsi özel eğitimli ve alanında uzman.’’


Zamandan tasarruf ederken kalite ve güvenliği maksimum seviyede tuttuklarını aynı zamanda firma olarak başta otellerin olmak üzere kurum ve kuruluşların yönetimlerinin tam anlamıyla çözüm ortağı olduklarını belirten Akgün personel teminin yanında ilaçlamadan peyzaj ve mimariye, dış cephe slikon bakımından dış cephe led aydınlatmaya ve komple bina temizliğine kadar çok geniş yelpazede hizmetleri olduğunu söyledi.
Tüm Türkiye'de personel temini için Serdar Akgün : 0 543 438 80 10

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum