Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelde korkunç olay! Genç kadın başından vuruldu

21 yaşındaki Şenay Ay, İzmir'in Konak ilçesinde erkek arkadaşı Muhammet Sayın ile birlikte kaldığı otelin suit odasında başından silahla vuruldu.

  • Reklam
Otelde korkunç olay! Genç kadın başından vuruldu
08 Ağustos 2021 - 15:42
Reklam
İzmir Konak'ta bulunan bir otelde yaşanan korkunç olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre Şenay Ay adlı genç kız ile erkek arkadaşı Muhammet Sayın, biri erkek biri kadın iki arkadaşıyla otel odasında gece geç saatlere kadar sohbet edip eğlendiler.

Arkadaşlarının otelden ayrılmasından bir süre sonra, Muhammet Sayın ve Şenay Ay'ın kaldıkları odadan bir el silah sesi geldi.


Ardından Muhammet Sayın, kucağında kanlar içindeki kız arkadaşıyla resepsiyona inerek genç kızın kendisini vurduğunu ve hemen ambulans çağırılmasını istedi. Otel çalışanları tarafından ihbar edilmesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılan Şenay Ay acilen ameliyata alınırken hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı öğrenildi.


Genç kız hastanede ölümle pençeleşirken, Muhammet Sayın ise olay yerine gelen polis tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki ifadesinde Şenay Ay'ı kendisinin vurmadığını, o sırada banyoda olduğunu ve silah sesini duyarak dışarı çıktığında sevgilisini kanlar içinde bulduğunu söyledi.


Genç kızın ve zanlı Muhammet Sayın'ın el svapları alınarak kriminal laboratuvara gönderilirken ifadesinde silahın kendisine ait olduğunu ve hasımları yüzünden taşıdığını da söyleyen Sayın, çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutklanarak cezaevine gönderildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum