Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelin malzemelerini bavula doldurup çalmışlar!

Bir gazeteci kente ziyaret eden İsrailli turistlerin kaldıkları otellerdeki malzemeleri çaldığını yazdı.

  • Reklam
Otelin malzemelerini bavula doldurup çalmışlar!
31 Aralık 2020 - 03:56
Reklam
İsrail Yediot Ahronot gazetesinin Dubai'deki İsrailli bir iş adamına dayandırdığı haberde, Tel Aviv ile Abu Dabi arasında uçuşların başlamasının üzerinden bir ay gibi bir süre geçmesine rağmen, İsrailli turistlerin Dubai'deki otellerden eşya çaldıkları gündeme getirildi.

Geçen ay her zaman ki gibi kalacağı otele geldiğinde, İsrailli turistlerin otelden ayrılmadan önce valizlerinin arandığını görünce şok olduğunu belirten uzun yıllardır BAE ile ticaret yaptığını bu yüzden adının açıklanmasını istemeyen iş insanı gazeteye yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:


''Birçok İsrailli turistin valizlerinden havlu, su ısıtıcısı, lamba gibi malzemelerin çıktığına şahit oldum. Halbuki bu malzemelerin fiyatları oldukça düşük.''

Yine adı açıklanmayan Dubai'deki bir otel müdürü ise bugüne kadar çok sayıda farklı ülkelerden turisti görev yaptığı otelde ağırladıklarını dile getirirken, ziyaretçilerin odalarındaki eşyaları çaldığına ilk kez şahit olduğunu aktardı.

İsrail ile BAE arasında 15 Eylül'de düzenlenen törenle ilişkileri normalleştirme anlaşması imzalanmasının ardından BAE'ye ait Flydubai firması Kasım ayı sonunda Dubai ile Tel Aviv arasında direk uçuşlara başlamıştı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum