Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Otelinden sonra şirket merkezi de icradan satışta

Galatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal'ın sahibi olduğu boğazın incisi olarak nitelendirilen otelden sonra şirket merkezi de icradan satışa çıktı.

  • Reklam
Otelinden sonra şirket merkezi de icradan satışta
01 Eylül 2020 - 21:45
Reklam

Galatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal'ın sahibi olduğu Hotel Les Ottomans'dan sonra şirket merkezi de icradan satışa çıktı.

Özel bir bankaya olan borcundan dolayı Galatatasaray eski başkanlarından Ünal Aysal'ın sahibi olduğu şirkete ait boğazın incisi olarak nitelendirilen Hotel Les Ottomans'ın icralık olmasından sonra İstanbul'un en değerli alışveriş merkezleri arasında yer alan Akmerkez'deki şirket merkezi de icralık oldu.

İstanbul 10. İcra Müdürlüğü'nün 2019/1384 esas sayılı dosyasına göre Ünal Aysal'ın şirketine ait olan boğazın incisi olarak nitelendirilen ve icradan satışa çıkarılan Hotel Les Ottaman'sdan sonra Etiler'de bulunan İstanbul'un ünlü alışveriş merkezi Akmerkez E3 blok bulunan 876 metrekarelik ofisi için 33 milyon değer biçildi.Edinilen bilgiye göre icradan satış ilk olarak 2 Eylül tarihinde yapılacak. Bahsi geçen adreste bulunan taşınmazın satılamaması durumunda ise ikinci ihale 7 Ekim 2020 tarihinde yapılacak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum