Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Pegasus İzmir'de Müşteri Deneyim Merkezi açtı

Pegasus Hava Yolları tarafından müşteri deneyiminde en iyi olmak hedefi kapsamında Webhelp ile birlikte İzmir’de yeni Müşteri Deneyim Merkezi açıldı.

  • Reklam
Pegasus İzmir'de Müşteri Deneyim Merkezi açtı
30 Temmuz 2019 - 10:48
Reklam

Pegasus Hava Yolları tarafından müşteri deneyiminde en iyi olmak hedefi kapsamında Webhelp ile birlikte İzmir’de 200 kişinin istihdam edileceği Müşteri Deneyim Merkezi açıldı.

 

Müşteri Deneyim Merkezi’nin açılış törenine Pegasus CEO’su Mehmet Nane, Webhelp Türkiye CEO’su Metin Tarakçı, Pegasus Genel Müdür Yardımcısı Güliz Öztürk ve Pegasus Müşteri Deneyimi Müdürü Demet Yarkın ve çok sayıda yönetici katıldı.

 

4 binden fazla çalışanı ile alanında lider pek çok ulusal ve uluslararası markaya hizmet veren, Dünya genelinde 35 ülkede 50 binden fazla çalışanı bulunan Webhelp’in Türkiye CEO’su Metin Tarakçı açılışta yaptığı konuşmasında ''Pegasus’la imza attığımız bu işbirliği ile İzmir Gaziemir’deki operasyon merkezimizde bini aşkın kişiye iş imkanı sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde ise İzmir’de 2 bin 500 kişiye iş imkanı yaratmayı hedefliyoruz” dedi

 

Fransa merkezli Webhelp’in tüm dünyada başarıyla uyguladığı yeni iş modellerini Türkiye’ye taşıdıklarını belirten Tarakçı, “Temel inancımız ve mottomuz: Mükemmel bir çalışan deneyimi yaşatmadan, mükemmel bir müşteri deneyimi yaratamazsınız. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın, iyi bir çalışan deneyimiyle gerçekleştiğini düşünüyoruz. Pegasus ile olan çalışmamızda da bu motto ile hareket ettik ve tüm altyapıyı bunun üstüne kurduk. Pegasus’un müşteri deneyiminde en iyi olma hedefinin de ancak böyle gerçekleşebileceğine inanıyoruz” dedi.

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum