Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Pes artık! İstanbul Havalimanı'nda akıl almaz görüntü

İstanbul Havalimanı'nda otopark ödeme noktasına gelen bir yolcu, otopark ücretini ödemek için cihaza parasını koyduktan sonra belirlenemeyen bir nedenle cihazı tekmelemedi.

Pes artık! İstanbul Havalimanı'nda akıl almaz görüntü
15 Şubat 2020 - 03:29
Reklam

İstanbul Havalimanı'nda otopark ödeme noktasına gelen bir yolcu, otopark ücretini ödemek için cihaza parasını koyduktan sonra belirlenemeyen bir nedenle cihazı tekmelemedi. 

 

Edinilen bilgiye göre, İstanbul Havalimanı Mavi otoparkta 22.50 sıralarında meydana gelen olayda, henüz kimliği belirlenemeyen, otopark ücretini ödemek için otomatik ödeme noktasına gelen yolcu, paylaşılan görüntüde parasını ödeme cihazına koyduktan sonra cihazı tekmeleyeme başladı. Parasının üstünü alan yolcu daha sonra cihaza hem yumruk hem de tekme atarak olay yerinden uzaklaştı.

 

Cihazın kırılmasından dolayı güvenlik kamera görüntülerini izleyen İGA yetkilileri, yolcu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. O görüntüleri İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA CEO'su Kadri Samsunlu sosyal medya hesabından paylaştı.


Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan İGA CEO'su Kadri Samsunlu, İstanbul Havalimanı'nda vandalizmin kabul edilmez bir davranış olduğunu belirterek, "Alanımızda herkesin konfor ve güvenliğini sağlamak için paydaşlarımızla birlikte tüm gelişmeleri 7/24 yakından takip ediyoruz. İstanbul Havalimanı'nda vandalizm kabul edilemez. Milli servet niteliğindeki topluma ait tüm ürünlere zarar verenlere karşı her türlü tazmin hakkımızı kullanacağız"dedi

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum