Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Picasso Suites Çeşme eşsiz detaylarıyla lüks bir butik otel anlayışı sunuyor

En ince ayrıntılar, yerel imkanlar ve modern dokunuşların seçkin bir atmosferde bir araya geldiği Picasso Suites Çeşme Hotel lüks konaklamanın tüm özelliklerini içinde barındırıyor.

  • Reklam
Picasso Suites Çeşme eşsiz detaylarıyla lüks bir butik otel anlayışı sunuyor
29 Temmuz 2022 - 11:38
Reklam
Misafirlerini Türkiye’nin en gözde turizm destinasyonlarından biri olan Çeşme'nin kalbinde, her anlamda zengin, benzersiz ve sıra dışı atmosfere sahip farklı bir inziva deneyimi yaşamaya davet eden Picasso Suites Çeşme otel suyun saflığını, toprağın kokusunu ve havanın tazeliğini, lüks konaklamanın tüm özelliklerini içinde barındırıyor.

Çeşme'nin ortasında adeta büyülü bir vahayı andıran lüks, zenginlik ve zarafeti bir araya getiren Picasso Suites Çeşme yeniden doğabileceğiniz, rahatlayabileceğiniz ve kendinizi evinizde hissedebileceğiniz sofistike bir konaklama deneyimine davet ediyor. Modernliği ve retroyu birleştiren otelin mimarisi ve iç tasarımı, yerel Çeşme unsurlarının özelliklerini yansıtıyor. Antik Çeşme taşının, güzel cilalı mermer ve bronz detayların yanı sıra ahşap ve cam işçiliği ile göz alıcı unsurların ruhuna dokunup hissedebileceğiniz Picasso Suites Çeşme Hotel Yönetim Kurulu Başkanı İlker Karapınar yurt dışından gelen turist sayısının bu yıl daha yüksek olduğunu belirterek şu açıklamalarda bulundu:


''Pandeminin özellikle gezmeye ve tatil ihtiyacına aç bir toplum olduk. Haliyle de bununda etkisi var. Şuan olabildiğince doluluk oranları arttı. Özellikle hafta sonları Çeşme'de yer bulmak çok zor. Cuma ve cumartesi günleri bütün otellerde doluluk oranı yüksek. Yaz turizmin hareketlenmesiyle yurt dışından gelen misafirlerimiz oldukça yüksek. Okulların tatil olmasıyla birlikte yurt dışından yoğun bir talep var.''

6 odalı Picasso Suites Çeşme yaklaşık 20 yıllık bir otel geçmişinin kazandırdığı tecrübe ile misafirlerine en iyi konaklama hizmetini ve Türk konukseverliğini hissetmesini sağlıyor. 7/24 kamera sistemi, otel giriş kapısı dahil elektronik kartlı kapı sistemiyle konuk olduğunuz sürece kendinizi güvende hissedeceğiniz Picasso Suites Çeşme'de sıcak bir atmosferde konaklayacak ve Çeşme’nin güzelliklerinden en iyi şekilde faydalanacaksınız.
Rezervasyon : 0 538 699 10 74

www.picassosuitescesme.com

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum