• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Pilotların çizdiği müstehcen rota ülkeyi karıştırdı

Pilotların havada müstehcen rota çizmesi ülkede tepkilere neden oldu.

  • Reklam
Pilotların çizdiği müstehcen rota ülkeyi karıştırdı
29 Kasım 2020 - 09:27
Reklam
Reklam
Rusya’nın bayrak taşıyıcı havayolu Aeroflot’un düşük maliyetli şirketi Pobeda pilotları tepki çeken bir uçuşa imza attı.

Uçağın havada çizdiği rotanın penis şekline benzemesi Aeroflot’u karıştırırken pilotların eylemi Rusya milli takım kaptanı Dzyuba’ya destek için yaptığı belirtildi.

Ülkede büyük tartışmalara sebep olan olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, pilotların radyo seyrüsefer teçhizatını kontrol etmek için hava manevraları yapmayı talep ettikleri, ancak Rus havacılık otoritesi yetkili Oleg Pantelev tarafından yerel haber sitelerine pilotlara bu iznin verilip verilmediği konusunda soruşturma yapıldığını söyledi.


Pilotun eylemleri, uçuşun planlanandan 20 dakika geç inmesini sağlarken Pobeda sözcüsü, Moskova’dan Yekaterinburg’a sefer yapan uçaktaki iki pilotun muhtemelen Rusya futbol takımı kaptanı Artem Dzyuba’ya desteklerini ifade ettiklerini söyledi.

Mastürbasyon yaptığını gösteren video görüntüleri halka açıklandıktan sonra Artem Dzyuba Rus milli takımından uzaklaştırılmıştı.

Bu olayın Aeroflot ve Pobeda CEO’sun değiştirilmesine yol açacağı belirtiliyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum