Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Qatar Airways, Sabiha Gökçen uçuşlarına yeniden başlıyor

Ödüllü havayolu şirketi Qatar Airways, 25 Temmuz itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na haftada 3 seferle yeniden uçmaya başlıyor.

Qatar Airways, Sabiha Gökçen uçuşlarına yeniden başlıyor
21 Temmuz 2020 - 10:34 - Güncelleme: 25 Temmuz 2020 - 10:21
Reklam

Skytrax ödüllerinde 5 kez Dünyanın En İyi Havayolu seçilen Qatar Airways, 25 Temmuz itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na haftada 3 seferle yeniden uçmaya başlıyor.

Haftada üç sefer olarak planlanan uçuşlar, 1 Ağustos itibarıyla haftanın her günü olarak icra edilecek. Qatar Airways böylece İstanbul Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa, Antalya ve Bodrum’a yaptığı uçuşlar ile Türkiye’de 5 noktaya tekrar uçmaya başlamış olacak.

Pandemi sürecinde Dünya Sağlık Örgütü ve IATA’nın önerdiği tüm güvenlik önlemlerini alarak dünyada uçuşlarına devam eden en büyük global havayolu şirketi olan Qatar Airways, uçuşlarını yine Dünyanın En İyi Üçüncü Havalimanı seçilen Doha’daki merkezi Hamad Uluslararası Havalimanı aktarmalı olarak gerçekleştirecek.


Havayolunun yolcuları 31 Aralık 2020’ye kadar sınırsız tarih değişikliği hakkı, gidilecek asıl uçuş noktasından 5000 mil kadar uzaktaki bir noktaya ücretsiz değişiklik hakkı ve daha fazla esneklik sunarken, bu tarihten sonra normal bilet kurallarını uygulayacağını açıklayan havayolu ayrıca 31 Aralık 2020 tarihine kadar düzenlenen tüm biletlerin iki yıl geçerli olacağını duyurdu.


Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum