Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Rus hava yolu şirketi Ağustos'a kadar Türkiye uçuşlarını iptal etti!

Rus seyahat acentalarının, hava yolu şirketinden 1 Ağustos'a kadar Türkiye'ye düzenli uçuşların iptal edildiğine dair bildirim almaya başladıkları bildirildi.

  • Reklam
Rus hava yolu şirketi Ağustos'a kadar Türkiye uçuşlarını iptal etti!
18 Nisan 2021 - 23:35
Reklam
Türkiye'nin turizmde ana pazarı olan Rusya'dan Türkiye'ye uçuşların 1 Haziran'a kadar durdurulmasının yankıları sürerken Rus hava yolu şirketinin tüm uçuşlarını durdurduğu yönündeki haberler Rus basınında yer almaya başladı.

Tourdom.ru'nun haberine göre Rus S7 Havayolları özellikle 25 Haziran'da yapılması planlanan 3742 sefer sayılı uçuşunu iptal etti.


Türkiye'ye yönelik tüm uçuşların iptal edildiği yönünde bildirim aldıktan sonra uçuşların hangi tarihlerde yeniden planlanabileceğini açıklığa kavuşturmak için hava yolunu arayan seyahat acentalarına hava trafiği kısıtlamaları nedeniyle Türkiye'ye henüz operasyon uçuşu yapılmadığını belirten hava yolu şirketinin temsilcileri Türkiye'ye bu yılki tüm uçuşların iptal edildiğini, şu anda 1 Haziran'dan sonraki uçuşlar hakkında bilgi bulunmadığını belirttiler.


Bu tarihe yaklaşıldığında, kısıtlamalar uzatılmazsa verilerin sistemde güncellenerek uçuşların programa göre gerçekleştirileceğini belirten S7 Havayolları yetkilileri  bugün itibarı ile Türkiye'ye yapılan tüm uçuşların 1 Ağustos'a kadar iptal edildiğini söyledi.


Tourdom.ru'nun haberinde ayrıca hava yolu şirketinin web sitesinde iptallerle ilgili resmi bir bilgi bulunmadığını belirtildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum