Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Rus tur operatörlerinden Türkiye'ye yeni charter seferleri

Uçuş programlarını genişletmeye devam eden Rus tur operatörleri, Samara ve Krasnoyarsk şehirlerinden Türkiye'ye seferler ekledi.

  • Reklam
Rus tur operatörlerinden Türkiye'ye yeni charter seferleri
16 Ekim 2020 - 06:30
Reklam

Tur operatörü Coral Travel, Samara'dan Türkiye'ye yönelik uçuş programını genişlettirken, Royal Flight uçaklarıyla Antalya'ya haftada 4 kez charter turları düzenleyecek.

Dalaman ve Bodrum'a da seferlerSt.Petersburg'dan Dalaman'a Ural Havayolları'yla 21 Ekim'e kadar haftada 2 uçuş gerçekleştirecek olan Coral Travel Kazan'dan Bodrum'a Royal Flight, 25 Ocak'a kadar her 10.5 günde bir 1 uçuş gerçekleştirecek.

 


Anex Tur, Rusya'daki iki yeni şehirden AZUR Air uçaklarıyla charter uçuş programı başlatırken, AZUR Air 18-27 Ekim tarihleri arasında Krasnoyarsk-Antalya seferleri düzenleyecek. Samara'dan da Antalya'ya haftada iki kez uçacak. PEGAS Touristik 11 Ekim'den 21 Kasım'a kadar Samara Antalya arasında Nordwind Havayolu'nun uçaklarıyla tek günlerde uçuş gerçekleştirecek.TUI Rusya da Ural Airlines uçaklarıyla Samara'dan Antalya'ya haftada iki kez charter turları düzenleyecek.

Rus hükümeti 9 Ekim itibariyle dört Rus şehrini daha uluslararası uçuşlara açmıştı. Samara, Krasnoyarsk, Grozni ve Vladivostok'tan 9 Ekim itibariyle yurt dışı uçuşlar başlamıştı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum