• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Rusya'dan 15 noktaya daha uçuş izni! Ankara da listede

Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı (Rosaviatsia), 15 destinasyon için daha hava yolu şirketlerine charter ve tarifeli uçuş izni verdi.

  • Reklam
Rusya'dan 15 noktaya daha uçuş izni! Ankara da listede
07 Şubat 2021 - 19:48
Reklam
Reklam
Rosaviatsia tarafından uçuş izni verilen destinasyonlar arasında Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Karayipler'de yer alırken bu 15 destinasyondan 13'üne tarifeli, 2'sine ise charter uçuş izni verildi.

Verilen izinlere göre Pegas'ın hava yolu Nordwind Airlines Yunanistan, Bali, Kamboçya, Sanya (Hainan, Çin), Ankara, Kamboçya ve Mısır'a uçuş yapmak için izin alırken, Coral'ın hava yolu şirketi Royal Flight, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Şarika, Ürdün'de Akabe'ye uçabilecek.


Bununla birlikte Aeroflot 7 havalimanından Tunus'a ve Türkiye'de Dalaman ve Bodrum'a uçuş izni alırken Rossiya ise Birleşik Arap Emirlikleri'nde Dubai'ye uçabilecek.

Diğer taraftan Azur Air ve Royal Flight İspanya'ya haftalık 22 uçuş yapma hakkı elde ederken Royal Flight ayrıca, Kanarya Adaları'na da uçuş izni aldı.

Yapılan açıklamaya göre Azur Air ile Royal Flight'ın başta Moskova olmak üzere Barselona ve Mayorka'ya uçmayı planladığı kaydedilirken Royal Flight ayrıca, Dominik Cumhuriyeti'ne de uçma hakkı elde etti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum