Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Rusya'dan skandal turizm videosu! Güzel kızlar ve...

Rus turizmi için çekilen tanıtım video sosyal medyada gündem oldu.

  • Reklam
Rusya'dan skandal turizm videosu! Güzel kızlar ve...
02 Ağustos 2022 - 07:36
Reklam
Rusya’ya yönelik yaptırımlar ülkenin turizminde kan kaybetmesine neden olurken yaşanan turizm kaybını durdurmak ve turist çekmek için düğmeye basan Moskova yönetimi tarafından çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada gündem oldu. ‘Rusya’ya taşınma zamanı’ ismi taşıyan videoda kullanılan ifadeler tepki çekti.

''Rusya’ya taşınma zamanı'' başlığı ile paylaşılan videonun Kremlin tarafından yayılıp yayılmadığı henüz bilinmezken kullanılan ''Güzel kızlar ve ucuz gaz için gelin'' ifadeleri tepki çekerken videoda ayrıca ''Don’t delay… Winter is coming'' (Ertelemeyin, kış geliyor) ibaresi Avrupa’ya gözdağı olarak yorumlandı.


Oldukça komik bir ses tonu ile yayımlanan videoda  Rusya’ya gelmek için verilen öneriler de alay konusu oldu. Birçok kişi videonun gerçek mi yoksa parodi mi olduğunu tartışmak için sosyal medyaya başvurdu. Rusya’nın İspanya Büyükelçiliği'nin resmi twitter hesabından da yayımlanan videoda Rusya’ya taşınma nedeni olarak ''Güzel yemekler, güzel kızlar, önemli tarih, eşsiz mimari ve ucuz gaz, elektrik ve su'' gösterildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum