• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Şaka gibi olay! Robot süpürge çalıştığı otelden kaçtı

Otelden kaçarak firar eden ve günlerce aranan robot süpürgeye sosyal medyadan destek yağdı.

  • Reklam
Şaka gibi olay! Robot süpürge çalıştığı otelden kaçtı
23 Ocak 2022 - 17:01
Reklam
Reklam
Birleşik Krallık’ta bulunan bir otelde son derece komik bir olay yaşandı. Bir robot süpürge, Travelodge şirketinin bir otelinden kaçarak binadan hızlıca uzaklaştı. 

Robot süpürgenin kaçışını sosyal medyada paylaşan bir Travelodge Cambridge Orchard Park isimli otelin çalışanı, süpürgenin can havliyle kaçtığını ifade ederken Cambridge dolaylarında kaybolan robot süpürge için bir personel ise süpürgenin her yerde olabileceğini söyledi.


Travelodge Cambridge Orchard Park isimli otelin personeli bu cihazların normalde girişte kapının ağzını algılayarak geri döndüğünü ancak bu süpürgenin kaçmayı tercih ettiğini söyledi. Bunu 15 dakika sonra fark ettiğini söyleyen personel süpürgenin o sürede her yere gitmiş olabileceğini kaydetti.


Otel yönetimi kaçan süpürgeyi geri getirene otelin barında bir içki ikram edeceklerini duyururken sosyal medyada cihazı destekleyen gönderiler paylaşıldı. Bir kullanıcı, Özgür ol küçüğüm diye tweet atarken başka bir kullanıcı Git küçük robot, git! diyerek kaçan süpürgeye destek verdi. Bir diğeri ise bu olayın Robot Kıyameti’nin böyle başladığına dair espri yaptı.


Otel yönetimi tarafından yapılan açıklamaya göre kaçan süprüge otelin ön bahçesinde çalışan otel temizlikçisi tarafından çalılardan yapılmış çitlerin altında bulunduğu belirtilirken cihazın şimdi robot süpürge ailesinin geri kalanıyla birlikte bir rafta mutlu bir şekilde oturduğunu bildirdi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum