Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Salgın başladığında personelini ücretsiz izne gönderen Elite World Otel'de dolarlar havalarda uçuştu

Koronavirüs salgını başladığı dönemde Sapanca'da bulunan otellerinin açılışı için Bülent Ersoy'a ödedikleri 500 bin TL sonrasında personelinin tamamını ücretsiz izne göndermesiyle sektörden büyük tepki toplayan Elit World Otelleri enteresan bir düğüne ev sahipliği yaptı.

  • Reklam
Salgın başladığında personelini ücretsiz izne gönderen Elite World Otel'de dolarlar havalarda uçuştu
16 Ağustos 2021 - 18:30
Reklam
Koronavirüs salgını başladığı dönemde Sapanca'da bulunan otellerinin açılışında 1 gece sahne alması için Bülent Ersoy'a ödedikleri 500 bin TL sonrasında personelinin tamamını ücretsiz izne göndermesiyle gündeme gelerek sektörden büyük tepki toplayan Elite World Otelleri, düzenlenen aşiret düğünüyle yine gündemde.

Geçtiğimiz yılbaşında yasak olmasına rağmen düzenlediği canlı müzikli, eğlenceli yılbaşı partisini otelin web sitesinde yayınlayan ve bunu habeleştiren Turizm Haber Merkezi'ne partiyi düzenleyen organizasyon şirketinin sahibi tarafından sosyal medya hesapları üzerinden tehditler savuran, yılbaşı eğlencesi ile ilgili bir çok mecrada verdikleri reklam olmasına rağmen partiyi yalanlayan ve sektörden büyük tepki toplayan Vanlı Coşkun Elik ve Emel Elik Bezaroğlu'na ait Elit World Otelleri enteresan bir düğüne ev sahipliği yaptı.


Türkiye'nin en büyük aşiretlerinden olan Burukan  aşiretinin lideri iş insanı Necip Kartal ve  eski Cumhuriyet Senatosu Van üyesi merhum Fevzi Kartal'ın torunu Sena Kartal ile Vanlı iş insanlarından Mehmet Çakmakçı'nın oğlu Yıldırım Beyazıt Çakmakçı'nın düğününde dolarlar havada uçuştu, davetliler  takı takma yarışına girdi.


İstanbul Kartal'da bulunan Elite World Asia Otel'de gerçekleşen düğün merasimine iş, siyaset ve sanat dünyasından birçok davetli katılırken düğünde gelin damadın piste çıkmasıyla dolarlar havada uçuştu. Havalara saçılan dolarlar müzisyenler tarafından torbalara doldurulurken gecede gelin ve damada takı takmak isteyen davetliler uzun kuyruk oluşturdu.


Gelinin boynu ve kolları takılarla dolduğu için diğer takıların 3 ayrı torbaya konulduğu gözlendi.  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum