• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Seda Sayan turizm elçisi oluyor

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğundan ve O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden ayrılan Seda Sayan'ın yeni görevi belli oldu.

  • Reklam
Seda Sayan turizm elçisi oluyor
24 Haziran 2020 - 15:21
Reklam

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğundan ve O Ses Türkiye'nin jüri üyeliğinden ayrılan Seda Sayan'ın yeni görevi belli oldu.

 

Tüm yazı Muğla'nın Milas ilçesine bağlı Ören'de geçirecek ve tüm konserlerine buradan gidecek olan Seda Sayan "Bu cennetin tanıtılması ve tabii ki çok iyi korunması için her türlü desteği vermeye hazırım. Gökova ve Ören'in gönüllü turizm elçisi olacağım" dedi.

 

Seda Sayan, geçtiğimiz Nisan ayında Muğla Gökova'daki Cennet Ören Mahallesi’nde ablası Nursel Yıldız ve eniştesi Coşkun Yıldız ile birlikte yaklaşık 600 bin TL’ye villa ve Yalı Mahallesi’nde denize sıfır restoran almış, halen Ören Mahallesi’ndeki bir otelde ablası ve eniştesi ile kalan, bir yandan da restoranın inşaatlarını yöneten sanatçının, konakladığı oteli de satın almak için pazarlığa başladığı, yeni aldığı restoran ve pazarlık aşamasında olduğu oteli ablası Nursel Yıldız ve eniştesinin yaz aylarında işleteceği gündeme gelmişti.

 

İlgili haberi okumak için tıklayın : Krizi fırsata çevirdi! Seda Sayan konakladığı oteli alıyor

  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum