Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Sezonu açıyor! Gecelik konaklama 25 Bin Dolar

Havayolları, lüks seyahat hizmetleri, uzay turizmi, telekom, müzik gibi pek çok alanda faaliyet gösteren ve 4,9 milyar dolar değerinde serveti olduğu tahmin edilen ünlü milyarder ikinci adasını da hizmete açıyor.

  • Reklam
Sezonu açıyor! Gecelik konaklama 25 Bin Dolar
02 Nisan 2021 - 11:22
Reklam
2007 yılında satın aldığı Moskito Adası'ndaki çalışmalarını tamamlayan ünlü milyarderin adadaki villalarında konaklamanın gecelik fiyatı 25 bin dolardan başlıyor.

1978 yılında Necker Adası'nı satın alan ve burada pek çok ünlü konuğu ağırlayan Richard Branson, 2007 yılında da 10 milyon dolara 125 dönümlük Moskito Adası'nı satın aldıktan dört yıl sonra adaya yol yapmaya ve altyapısını geliştirmeye başladı. Bugün, adada Branson Estate ile birlikte 10 ayrı konaklama alanı daha bulunuyor.


Branson Estate'te 1 Haziran-30 Eylül aralığında tek gece konaklamanın fiyatı 25 bin dolardan başlarken bu fiyat sezonun yoğun olduğu dönemlerde 33 bin dolara çıkıyor. Şükran Günü gibi özel günlerde 35 bin doları buluyor. Bu da Branson Estate'te bir haftalık konaklamanın fiyatını çeyrek milyon doların üzerine çıkarıyor.


Branson Estate'te rezervasyon yapmak isteyen konukların sıkı bir COVID-19 test sürecini de göze almaları gerekirken konuklardan adaya ulaştıklarında 24 saat karantinada kalmaları isteniyor ve ortak alanlara ulaşabilmeleri için de COVID-19 testinin uygulanması gerekiyor.


Branson, pandemi nedeniyle özel adalara, villalara taleplerin arttığı bir dönemde Branson Estate'i hizmete açarak da ayrıca ilgi çekmeyi başarıyor.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum