Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Sokak hayvanlarına deniz manzaralı otel

Sokak Hayvanları için hayata geçirilen otel, aynı zamanda, zorunlu hallerde evcil hayvanlarını bırakacak yer bulamayanlarında kurtarıcısı oldu.

  • Reklam
Sokak hayvanlarına deniz manzaralı otel
18 Kasım 2020 - 20:00
Reklam
Kocaeli Karamürsel Belediyesi tarafından, sokak hayvanları için hazırlanarak hayata geçirilen Hayvan Oteli Projesi, eşsiz deniz ve köprü manzarası ile görenleri şaşırtıyor. 

Karamürsel'in en güzel noktası olan Karamürsel sahilinde yaklaşık 2 dönüm arazi üzerine kurulan Pet Oteli ismi verilen merkez, Osman Gazi Köprüsü ve eşsiz Körfez manzarası ile Karamürsel'in hayvanları bile çok şanslı dedirten cinsten.


İşletmesini Kocaeli Hayvan Hakları Derneği ile birlikte belediyenin yaptığı merkezde hem sokak hayvanlarının bakımı ve tedavileri yapılıyor hem de evcil hayvan sahiplerine pansiyon hizmeti veriliyor.Karamürsel sahilinde, belediyeye ait bir alanda projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden ve Pet Otel hakkında bilgiler veren Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım "Bugüne kadar merkezimizde 150'nin üzerinde sokak hayvanının tedavisi yapıldı. 65 hayvanın kısırlaştırılması gerçekleştirildi. Ayrıca 100'e yakın hayvanın ise kendilerine sıcak bir yuvası bularak sahiplendirildi. Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen dernek başkanı ve yöneticileri ile burada bize destek veren dernek üyelerine teşekkür ediyoruz. Sokak hayvanları her yerde sorun, hem de büyük sorun oluyor. Bunu tek bir ilçede böyle merkez yaparak çözemeyiz. Bence, her yerde böyle tesisler yapılmalı" dedi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum