Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sosyal medya fenomeni ve Uludağ Grand Yazıcı Otel arasında ödeme kavgası!

Sosyal medya fenomeninin diğer otellerin kendisini bedava konaklatmak istediğini belirterek Bursa Uludağ'da kaldığı otele para ödemek istemediği iddia edildi.

Reklam
Sosyal medya fenomeni ve Uludağ Grand Yazıcı Otel arasında ödeme kavgası!
25 Ocak 2021 - 12:19
Reklam
Gerçek adı Buket Güler olan Instagram kullanıcısı pukfashion Uludağ'da tatil yaptığına dair paylaşımlarda bulundu.

Sosyal medyada bölgenin ve otelin tanıtımını yaptığını iddia ederek konaklama parası ödemek istemediği iddia edilen ancak otel yönetimi tarafından talebi kabul edilmeyen Buket Güler iddiaya göre sosyal medyada konakladığı yeri ve Uludağ'ı kötüledi.

Instagram'da pukfashion isimli sayfanın sahibi Buket Güler, Bursa Uludağ'daki Grand Yazıcı Otel'de konakladıktan sonra şu paylaşımı yaptı:


Sosyal medya fenomeni Güler'in bu paylaşımına Grand Yazıcı Otel yönetimi kısa sürede yanıt vererek şu paylaşımda bulundu:


''Otelimizde konaklayan Buket Güler isimli misafirimiz bu sabah otelden ayrılırken çeşitli bahaneler uydurarak ödemesini yapmak istememiştir. Ben para ödemek istemiyorum, diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız gibi çeşitli söylemlerde bulunmuştur. Konaklama ve ekstra harcamalarının parasını ödemek istememiştir. Kendisini biz otelimize davet etmedik. Anlaşılan sosyal medya ve takipçilerine güvenerek bu şekilde davranmayı kendine hak görmekte. Biz de böyle bir uygulamayı yapamayacağımızı söylediğimiz için sosyal medyadan bu şekilde karalama kampanyası yürütmüştür. Araştırmalarımız neticesinde, kendisini tüm tanıyanlar bu yaptığını bir alışkanlık haline getirdiğini çok iyi bilmektedir. İftiraları neticesinde hukuk departmanımıza bilgi verilmiş ve kendisine gerekli yaptırımlar yapılması konusunda harekete geçilmiştir. Tüm misafirlerimizin ve kamuoyunun dikkatine sunarız.''


Güler'e Grand Yacızı'nın paylaşımından sonra sosyal medyada tepki yağarken otelin açıklaması sonrasında Sosyal medya fenomeni olan Buket Güler tarafından başka bir açıklama daha yapıldı. Güler'in yaptığı açıklama ise şu şekilde:Turizm Haber Merkezi'nin ulaştığı sosyal medya fenomeni Buket Güler paylaşımı sonrasında otel tarafından karalama kampanyası yürütüldüğünü, ödeme yapmak istememesi gibi bir durumun asla olmadığını belirterek otele seyahat acentası üzerinden yaptığı ödeme dekontlarını paylaştı.Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum