Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Star Wars Galactic Starcruiser otel ile galaksiler arası seyahat

Florida’daki Walt Disney World Resort bünyesinde inşası süren Star Wars oteli Star Wars: Galactic Starcruiser'ın ilk görselleri paylaşıldı.

  • Reklam
Star Wars Galactic Starcruiser otel ile galaksiler arası seyahat
30 Kasım 2020 - 14:17
Reklam
Geçtiğimiz günlerde seyahatseverlerin hayallerine ilham verecek bir açıklama yapan Disney World, özellikle Star Wars hayranlarını çok heyecanlandıracak ilginç bir konaklama deneyimi ile misafirlerine iki gün iki gece boyunca filmin evreninde yaşama şansı sunacak.

Disney World tarafından yapılan açıklamayla birlikte paylaşılan görsellere baktığınızda bu konaklama deneyimini yaşayacak kişilerin kendilerini gerçekten de dünyanın dışında, uzak bir galakside hissedeceği ve kendi Star Wars macerasının kahramanı olacağı anlaşılıyor.
Fütüristik kabin tasarımı, duvarlara yerleştirilmiş ranza yataklar ve odanın penceresinden görünen uzay manzarasıyla tamamlanmış Galactic Starcruiser’da sunulan deneyim sadece konaklanan oda ile sınırlı değil. Bu iki günlük seyahati iyice benzersiz kılacak aktiviteler de düşünülmüş.
Işın kılıcı eğitimi, karakterlerle tanışma ve hatta kurgusal Batuu gezegenine bir yolculuk da konaklamaya dahil edilmiş durumda. Misafirler kendilerine sunulan menülerde ise mavi süt gibi intergalaktik lezzetleri bulabilecek.


2021’de hizmete girmesi öngörülen bu özel konaklama deneyimi seyahat kısıtlamalarından sıkılıp kendilerini çok ama çok uzaklara atmak isteyenlerin favorisi olacağa benziyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum