Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

SunExpress, Aspendos Opera ve Bale Festivali'ne sponsor oldu

SunExpress, 2019 Aspendos Yılı kapsamında yapılan tanıtım çalışmalarına destek vermeye devam ediyor.

  • Reklam
SunExpress, Aspendos Opera ve Bale Festivali'ne sponsor oldu
09 Eylül 2019 - 19:38
Reklam

Turizmin başkenti Antalya’yı hem iç hem de dış hatlarda direkt tarifeli seferlerle en fazla noktaya bağlayan havayolu şirketi olan SunExpress, 2019 Aspendos Yılı kapsamında yapılan tanıtım çalışmalarına destek vermeye devam ediyor.

 

Antalya’nın kalkınma ve tanıtım çalışmalarına katkıda bulunmak amacı ile Temmuz ayında bir Boeing 737-800 model uçağını The Year of Aspendos teması ile boyayan SunExpress, 1 Eylül’de başlayan ve 18 Eylül’e kadar devam edecek olan Aspendos Opera ve Bale Festivali’ne de sponsor oldu.

 

1-18 Eylül tarihleri arasında Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından turizmin başkenti Antalya’da düzenlenen 26. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali kapsamında Carmen, Aida, Swan Lake ve Troya gibi eserler, Aspendos Antik Tiyatrosu ve Antalya EXPO’da sanatseverlere sunuluyor.

 

Gerek zengin tarihi ve kültürel mirasları, gerekse doğası ve yüksek standartlardaki tatil merkezleri ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Antalya’da, turizmi çeşitlendirme ve 12 aya yayma projesi kapsamında 2019 yılı, Aspendos Yılı olarak ilan edildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum