Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

SunExpress 'boş orta koltuk' imkanı sunmaya başladı!

Havayolu şirketi yolcularının daha rahat seyahat edebilmelerini sağlamak amacı ile ek ücret karşılığında orta koltuğu da rezerve etme imkanı sunmaya başladı.

SunExpress 'boş orta koltuk' imkanı sunmaya başladı!
18 Kasım 2020 - 12:03
Reklam

Misafirlerinin ve uçuş ekiplerinin sağlıklı ve emniyetli seyahati için gerekli tüm tedbirleri alan SunExpress, yolcularının daha rahat seyahat edebilmelerini sağlamak amacı ile ek ücret karşılığında orta koltuğu da rezerve etme imkanı sunmaya başladı.

Misafirlerine mevcut rezervasyonlarına ilave olarak iç hatlarda 59,99 TL, dış hatlarda ise 39,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla yanlarındaki orta koltuğun boş kalmasını sağlama imkanı sunan SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada seyahat eden yolcularının kendilerini güvende hissetmelerinin daima öncelikleri olduğunu belirterek şunları söyledi:


''Son dönemlerde misafirlerimizin yanlarındaki orta koltuğu da rezerve etme yönündeki yoğun taleplerini dikkate aldık. Onların bu süreçte daha rahat ve kaygısız seyahat edebilmelerini sağlayacak bu hizmeti hayata geçirmiş olmaktan dolayı mutluyuz. Yolcularımıza ve uçuş ekiplerimize sağlıklı ve emniyetli bir seyahat deneyimi sunabilmek için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz”
Reklam


Hali hazırda rezervasyonu olan yolcular uçuşlarından üç gün öncesine kadar yine Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni arayarak ilave orta koltuk için rezervasyon yapabilirler.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum