Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

SunExpress iç hat uçuşlarını askıya aldı!

Tam kapanma kararının ardından SunExpress'ten uçuşlarla ilgili açıklama yapıldı.

  • Reklam
SunExpress iç hat uçuşlarını askıya aldı!
29 Nisan 2021 - 08:27
Reklam
SunExpress 29 Nisan 2021 saat 19:00’dan 17 Mayıs 2021 saat 05:00’a kadar ülke çapında getirilen sokağa çıkma yasağını desteklemek adına uçuşlarını askıya aldığını duyurdu.

Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti’nin 29 Nisan 2021 saat 19:00’dan 17 Mayıs 2021 saat 05:00’a kadar ülke çapında getirdiği sokağa çıkma yasağı kapsamında, bu süre boyunca şehirlerarası seyahat kısıtlaması uygulanacağının hatırlatıldığı SunExpress'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:


''Alınan bu kararı desteklemek adına, SunExpress olarak iç hat uçuşlarımızın çoğunu askıya almış bulunuyoruz. Antalya ve İzmir’den büyük şehirlere olan belirli uçuşlarımızı haftalık olarak düzenlemeye devam edeceğiz. Dış hat uçuşlarımız, söz konusu iptallerden etkilenmeyecektir.


Yasağın geçerli olduğu tarihlerdeki uçuşlarımıza rezervasyonu olan yolcularımıza, orijinal seyahat tarihinden sonraki üç ay içinde olmak kaydıyla diledikleri farklı bir uçuşumuz için ücretsiz bilet değişikliği imkanı sunulacaktır. İki bilet fiyatı arasındaki fark tahsil edilebilecektir.''


Uçuş iptallerinden etkilenen yolculara en kısa zamanda doğrudan SunExpress veya seyahat acentası tarafından bilgi verileceğinin belirtildiği açıklamanın devamında sadece önümüzdeki üç gün içinde gerçekleşmesi planlanan uçuşu iptal olan yolcuların Müşteri Hizmetleri Merkezi’ni aramaları gerektiği hatlarda yaşanan yoğunluk nedeniyle bekleme süresinin uzayabileceğine dikkat çekildi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum