• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Taksim'de açacakları otel için Accor'la anlaştılar

Tuna İnşaat tarafından Taksim’de açılacak otel için Fransız otel zinciri Accor ile anlaşıldığı, otelin Accor’un lüks segment markası Sofitel ismiyle faaliyet göstereceği açıklandı.

  • Reklam
Taksim'de açacakları otel için Accor'la anlaştılar
25 Ekim 2019 - 11:13
Reklam

Tuna İnşaat tarafından Taksim’de açılacak otel için Fransız otel zinciri Accor ile anlaşıldığı, 203 odalı olacak otelin Accor’un lüks segment markası Sofitel ismiyle faaliyet göstereceği açıklandı.

 

33’ü süit olmak üzere toplam 203 odayla hizmet verecek olan otelin yatırımı ve inşaatı Tuna İnşşat tarafından, işletmesi ise Accor Grubu bünyesindeki Sofitel tarafından yapılacak. Sofitel İstanbul Taksim Otel'in yakında ilk misafirlerini ağırlamaya başlayacağı açıklandı.

 

Ofis, ev mobilyaları ve inşaat sektörlerinde yarım asrı aşan bir deneyime sahip olduklarını belirten Tuna İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Turan Tuna deneyimlerini ülke ekonomisi için büyük önem taşıyan turizm sektöründe, yatırımını ve inşaatını üstlendikleri Sofitel İstanbul Taksim Oteli ile devam ettirdiklerini söyledi. 

 

Türkiye'ye duydukları güvenle büyüme hamlesi başlattıklarını belirten Accor Otelleri Yeni Doğu Avrupa Operasyon Direktörü Alexis Delaroff “Uluslararası yatırımcılar açısından Türkiye, çok önemli fırsatlar sunuyor. Biz de Türkiye’de olmaktan dolayı mutluyuz. Şu anda Türkiye’de 55 olan otel sayımızı, önemli bir atılımla 2023 yılına kadar 99 otele ulaştırmayı hedefliyoruz.Fransız yaşam tarzını sade ve modern bir lüks hissiyle harmanlayan Sofitel ile Türkiye’ye gelen nitelikli turist sayısının artmasını da sağlayacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum